PDA

Prikaži potpunu verziju : Hero online


Cheguevara
16.12.2006, 20:48
Da li neko igra ovu igru? Nasao sam link na forumu i slucajno pogledao. Nisam zazalio. Stvarno dobra igra. Lici mnogo na WOW. Skroz je besplatna tj 420mb fajl za instalaciju i oko 80mb patchovi. igranje je naravno besplatno. Meni je fenomenalna grafika, sa kineskim/japanskim motivima.
Na pocetku se lvl-i dobijaju krljanjem vukova, divljih svinja bas kao u WOW-u.
Ako nemate para za WOW ovo je sigurno odlican izbor.

Dragišić Nikola
16.12.2006, 20:52
Da li neko igra ovu igru? Nasao sam link na forumu i slucajno pogledao. Nisam zazalio. Stvarno dobra igra. Lici mnogo na WOW. Skroz je besplatna tj 420mb fajl za instalaciju i oko 80mb patchovi. igranje je naravno besplatno. Meni je fenomenalna grafika, sa kineskim/japanskim motivima.
Na pocetku se lvl-i dobijaju krljanjem vukova, divljih svinja bas kao u WOW-u.
Ako nemate para za WOW ovo je sigurno odlican izbor.
kOLIKO IGRA KOSTA???:qliranje: :icon_scra

Cheguevara
16.12.2006, 23:13
Pa lepo kazem da se nista ne placa. Znaci sve FREE.
Instalacija se moze besplatno downloadovati sa sajta a i igranje je besplatno.

Dragišić Nikola
17.12.2006, 0:05
Da li neko igra ovu igru? Nasao sam link na forumu i slucajno pogledao. Nisam zazalio. Stvarno dobra igra. Lici mnogo na WOW. Skroz je besplatna tj 420mb fajl za instalaciju i oko 80mb patchovi. igranje je naravno besplatno. Meni je fenomenalna grafika, sa kineskim/japanskim motivima.
Na pocetku se lvl-i dobijaju krljanjem vukova, divljih svinja bas kao u WOW-u.
Ako nemate para za WOW ovo je sigurno odlican izbor.
Na ovom forumu si nasao link ????

Cheguevara
17.12.2006, 14:11
neko je trazio besplatne mmorpg igre i neko mu je predlozio ovu i ja slucajno pogledam, i zarazim se.

NIDZONSON
7.1.2007, 14:10
neko je trazio besplatne mmorpg igre i neko mu je predlozio ovu i ja slucajno pogledam, i zarazim se.
aj ostavi neki sajt gde mogu downloadovati igru !

Patton
7.1.2007, 19:45
Evo meni proradio google :)
http://hero.netgame.com/

Download klijenta:
http://www.download.com/3000-7541_4-10608504.html

Alokin
7.1.2007, 22:35
Jel postoje rase,i koje su?

genius
7.1.2007, 23:34
Hmm, probajte i 9 Dragons. Slicna stvar samo mozda malo bolje. Problem sa tim free MMORPG igrama je sto su sve mnogo slicne i sve pate od slicne boljke. Bolesno grindovanje, svi likovi lice jedni na druge (doduse u 9 Dragons imate malo vecu slobodu kod pravljena lika - vise lica, frizura i odece u startu dok kod HERO imas samo cetiri lika ukupno). Zatim kod 9 Dragons imate desetak frakcija i zavisno kod koje ste imate drugaciji stil borbe. Mozete da naucite na desetine tehnika sa i bez oruzja i grafika je lepa (relativno). Ali grind ubija u pojam. Doduse opet manje nego kod HERO.

Patton
8.1.2007, 20:54
Skinuo ja danas Hero, registrovao se tamo na sajtu. Startovao, update-ovao mi se na verziju 1.20 valjda. Na kraju da pokrenem igru ono nista, na trenutak se pojavi ikonica dole u tray-u, posle nestane i nista se ne desava. Konekcija na net radi, posto se igra updateovala iz onog auto updatera. Jel se ovo desavalo jos nekome? Kako se ovo cudo pokrece? :)

genius
8.1.2007, 22:58
Meni je radila normalno i sve je bilo ok. Nemam ideju sta bi moglo da bude. Jesi probao da je ponovo instaliras?

Inace i HERO i 9 Dragons i Rappelz i jos mali milion igara kao da je radio isti covek... Znaci bukvalno sve 99% isto. Malo kao drugaciji questovi, par detalja i to je to. Svi meniji su isto dizajnirani, kretanje sa klikom misa po mapi i ostalo sve isto. Ubijas veprove (ili lisice ili neku drugu zivinu) dok ne nabijes level vise da bi dobio jedan quest pa onda opet u krug....

Patton
9.1.2007, 19:54
Meni je radila normalno i sve je bilo ok. Nemam ideju sta bi moglo da bude. Jesi probao da je ponovo instaliras?
Probao sam da reinstaliram i ovoga puta sam stavio patch 1.20 manuelno, a ne on da mi skida sa net-a i opet nece. Kada kliknem na play game, pojavi se ikona u tray-u i nista. Nista mi nije jasno.

genius
9.1.2007, 20:33
Jesi li proverio da li je kompatibilna sa tvojim hardwareom?

Uostalom, ne bih da zvucim pesimisticki, ali ta igra i pored toga sto je besplatna nije bas nesto... Ako volis istocnjascki fazon i Kung Fu onda bolje probaj 9 Dragons. Bolja je od HERO. Ako ti to nije bitno onda ce igra samo da te smori. Barem je meni tako bilo...

zasve13
23.5.2007, 13:07
Od juce zvanicno postoji srpski klan u herojima online.
Ko zeli da pristupi moze nas naci na Dragon2 serveru i potrazi vodju klana Ratnik80.
Jedini uslov je da nije Shao.

hitmanneverdead
30.5.2007, 12:26
skidam neki fajl bez pocetnog intra 566 mb :eek: :eek: :eek:
nadam se da ce vredeti
probacu da udjem u klan
sta je shao (neka rasa or what):icon_scra :icon_scra :icon_scra
bilo kako bilo probacu:D