PDA

Prikaži potpunu verziju : 2/2020 "Ovo će biti dobra godina"


Chodo'o
3.2.2020, 17:01
Ako imate mišljenje na temu aktuelne kolumne molimo vas da ga podelite sa ostalim forumašima u ovoj temi.

Kolumna je lični komentar istaknutog novinara nekog lista na neku pojavu. Za razliku od reportaža i ostalih tekstova koji bi trebalo da budu objektivni, kolumna podleže subjektivnosti autora, zato se grafički drugačije predstavlja od ostatka časopisa.

:ciao:

voodoo_
3.2.2020, 21:19
Pih, tekst koji se ne bavi društvenim događanjima i trendovima, a priželjkivao sam nešto na šta bi reagovao Kame-Hame-Kami :D

DeCoy
4.2.2020, 16:50
a priželjkivao sam nešto na šta bi reagovao Kame-Hame-Kami :D

Hold my beer...

.....

kami
2.4.2020, 18:38
Sve se ovo ne bi desilo da Qzmi nije zinula debela zadnjica za deviznim dnevnicama U Barseloni :tapsh:

Daj bre Qzmo smanji malo te devizne dnevnice, gori si od prosecne prosvetarke koja godisnje ide na 3 letovanja i 2 zimovanja....

U skladu sa novonastalom situacijom, koju Qzma naravno ne razume...

Koji je covek baksuz, pa to je legendarno :aplauz: Ono, kada Qzma predvidja dobru godinu gejmerskom svetu, racunaj da ako za par godina ta industrija ne prodje kao 1983-e, dobro je :to_care: Samo sto ovoga puta nece postojati taj Nintendo koji moze da je izvuce :nov_explo

Qzmo, ceka te ne recesija, nego verovatno i jos veca Depresija od one 30-ih. Ljudi nece da imaju ni za hleb, a kamoli da kupuju video igre. Bice ti zao sto nisi razumeo da je Nintendo za gejming 80-ih uradio ono sto su Medzik i Bird za kosarku- spasio je da ne postane Roller Derby.

Dok ne otvore novu temu o novoj kolumni, ne mogu da se raspisem i smejem zbog toga sto Qzma uopste ne razume sta se ovo sada desava...

makiem
4.4.2020, 10:16
^ podrzavam. Dajte temu za ovomesecnu, ohladice mi se kokice :nov_explo