PDA

Prikaži potpunu verziju : 7/2019 "Ne, ne, ne, ne veruj u Kobolde"


Chodo'o
1.7.2019, 15:44
Ako imate mišljenje na temu aktuelne kolumne molimo vas da ga podelite sa ostalim forumašima u ovoj temi.

Kolumna je lični komentar istaknutog novinara nekog lista na neku pojavu. Za razliku od reportaža i ostalih tekstova koji bi trebalo da budu objektivni, kolumna podleže subjektivnosti autora, zato se grafički drugačije predstavlja od ostatka časopisa.

:ciao:

Dekip
1.7.2019, 18:59
Rekao bih da je Qzma bio na ozbiljnom godišnjem odmoru, te sa dobro resetovao. S obzirom da i sam pripadam generaciji koju je uvek interesovalo kako Sport Bili natroa sve one stvari u torbu, mogu reći da se apsolutno slažem. Imalo bi tu još nekih kvazi heroja po kojima bi mogla da se baci lopata balege, al šta ćeš. Mala je kolumna.

pedjosav
2.7.2019, 23:06
Rekao bih da je Qzma bio na ozbiljnom godišnjem odmoru, te sa dobro resetovao. ... Imalo bi tu još nekih kvazi heroja po kojima bi mogla da se baci lopata balege, al šta ćeš. Mala je kolumna.

Ne, sad je na odmoru.
Za ostatak se slažem, naročito za Robina Vilijamsa...
Drago mi je što Kuzma opet pominje reptile. Ima nade...

Relja
5.7.2019, 16:15
Sve gori iz broja u broj. Bio mi je među omiljenim autorima.

Praktično opljuva Kijanua bez ikakvog pokrića. Moglo je to sve da se napiše i na drugi način.

Isto i za Bordena i Vilijamsa.

Umesto da kritikuje idolopoklonstvo, on kritikuje (pljuje?) ljude, a idole traži.

Naravno da niko nije savršen. Naravno da svi imamo probleme.

To ne znači da recimo pomenuti (popljuvani) Borden nije bio ljudina i faca - pored bolesti depresije (možda, ne znam). Možda ga to čak čini i utoliko većim - ako se godinama nosio i borio s tim.

Anaxander
6.7.2019, 14:04
Ja sam se u Qzmu dva puta razočarao, jednom kad sam čuo da je koristio amd, a drugi put kad se pretvarao da je vegeterijanac. Ali dobro, svi imamo mane...

kami
22.7.2019, 19:08
Nema veceg razocaranja od onog kada shvatis da se Qzma lozi na moderne telefone, i kada se jos udubljuje u svu tu temu. Mislim, lol.

mvasic
22.7.2019, 21:05
Menu je Kuzmanović uvek bio pozer. Max level. U Vujakliji bi pored pojma pozer trebala da stoji njegova slika.

makiem
25.7.2019, 13:56
Menu je Kuzmanović uvek bio pozer. Max level. U Vujakliji bi pored pojma pozer trebala da stoji njegova slika.

Ili onog Karla Bendzamina... mislim da njih dvojica imaju mnogo slicnosti. A steta, kad sam bio mladji gotivio sam Quzmine rantove, sada su mi uglavnom shnjr...