PDA

Prikaži potpunu verziju : Film "Bumblebee" - akcija!


Kole
17.12.2018, 16:13
Pozdrav svima.

Premijera filma "Bumblebee" je 18. decembra, a od 20. decembra film se nalazi na redovnom bioskopskom repertoaru.
Tim povodom, Taramount Film i "Svet kompjutera" spremili su par vrednih poklona za vas.

To su:
- prenosni zvučnik u obliku radio kasete "Bumblebee"
- ranac "Bumblebee"
- majica "Bumblebee" (za decu/M veličina)

http://img18106.imagevenue.com/loc1035/th_055485458_01zvucnik_122_1035lo.jpg (http://img18106.imagevenue.com/img.php?image=055485458_01zvucnik_122_1035lo.jpg)h ttp://img18124.imagevenue.com/loc420/th_055474991_02ranac_122_420lo.jpg (http://img18124.imagevenue.com/img.php?image=055474991_02ranac_122_420lo.jpg)http ://img18115.imagevenue.com/loc824/th_055484366_03majica_122_824lo.jpg (http://img18115.imagevenue.com/img.php?image=055484366_03majica_122_824lo.jpg)

Zadatak da biste bili kandidat za neku od nagrada je jednostavan -
napišite koja generacija Transformersa vam je omiljena i zašto
i
koji pojedinačni Transformer vam je omiljen i zašto (klasično, do tri rečenice po odgovoru)

Propozicije su:

- Igra traje 11 dana, od ponedeljka, 17. decembra 2018. do četvrtka, 27. decembra u 16 časova.
- Svaki član foruma ima pravo da napiše jedan odgovor. Razmislite dobro pre nego što postavite svoj odgovor jer naknadno editovanje posta nije dozvoljeno (povlači za sobom diskvalifikaciju).
- Imena dobitnika objavićemo na ovom topiku do petka, 28. decembra 2016. godine u 18 časova.

Misax90
17.12.2018, 17:49
Omiljena generacija: Mislim da je druga. Razlog: Bio sam veoma mali kada sam pratio animiranu seriju, verovatno mi se već tada u ranom dobu rodila i ljubav prema Sci-Fi a posle i tehnologiji.

Omiljeni transformer: Jazz. Razlog: Hladne glave rešava najteže probleme, adaptira se lako u različita okruženja, improvizuje i kreativan je, prosto kul lik.

Omiljeni odgovor na kritike upućene Michael Bay-u: "I make movies for teenage boys. Oh, dear, what a crime." :rofl:

B.Buva[P-M-K]
17.12.2018, 19:59
Omiljena generacija mi je prva,bio sam klinac i uzivao u crtacima a tada sam bio i naivan pa sam najvise voleo bas Bumblee-a.Slatka mala zuta WV buba :)
....a onda sam odrastao i shvatio da je Optimus Prime zakon,prvo zato sto je Mack kamion a drugo,svi moraju da ga slusaju :D :D
inace ove Transformers filmove gledam samo kao laganu zabavu sa slatkim glavnim glumicama :D neko je rekao Megan Foks? :alealeee::alealeee:

USAGI
17.12.2018, 20:10
Najomiljenija mi je prva generacija Transformersa koju sam pratio subotom na RTB sinhronizovanu na srpski jezik sa legendama naseg glumista kao sto su Nikola Simic, Djuza Stojiljkovic i Nada Blam. Upravo ti glumci su umeli da uvedu svu decu, pa i mene u carstvo crtanih filmova i posebno tada u svet Transformersa. Omiljeni Transformers mi je BamblBi i njegova transformacija u zutu Bubu, jer je tom transformacijom upravo bio najpriblizniji meni sa planete Zemlje, odnosno evropskog kontinenta. Svi ostali su delovali kao da su sa americkog kontinenta, tj. neke i dan danas meni udaljene galaksije :worshippy

jordanac
17.12.2018, 23:47
Dakle,..Sto se generacije tice, definitivno prva, iz razloga sto je upravo kao prva ostavila najveci utisak na mene kao klinca kao nesto novo u tom momentu. Kasnije su se samo nadogradjivale i nadovezivale, ali, istina, tehnicki sve bolje sa svakom narednom. Osim toga, kad si klinac..tada ti to izgleda jos vise spektakularno kad se prvi put sa tim sretnes. :-)

E sad, sto se lika tice, tu je upravo bumblebee iz razloga sto je calac imao upravo zutu legenadrnu bubu za koju nas je kao klince vezivalo mnogo uspomena, putovanja i lepih zajednickih porodicnih trenutaka, a bumblebeeje bio najsimapticniji, jer , iako mali, ipak je imao svoju znacajnu ulogu u celom timu. Niko nije previse mali da bi imao veliku ulogu u nekom timu. ;-):aplauz:

Pravda za bumblee-a ;)

P.S. Tokom vremena kako sam ja rastao, rasli su i likovi i radnja, pa su postali zabava i za nas ( sada) odrasle, pa i dalje zeljno iscekujemo svaki novi nastavak. ( doduse, kao odrasli,delom i zbog atraktivnih cica, jer, gde su dobri "automobili", tu su i cice koje ih prate ) :):)

ZoNi
19.12.2018, 22:28
Omiljena generacija: iskreno, nemam pojma koje generacije Transformersa postoje, ali ako dobijem ovu kasetu, obećavam da ću ih odgledati sve i da ću oformiti mišljenje o tome koja je generacija najbolja.

Omiljeni Transformers: pošto po imenu znam samo Optimusa Prajma (ok, zahvaljujući ovom topiku, setio sam se da znam i Bamblbija), mislim da ću reći da mi je omiljeni Transformer... hm, nisam siguran, svi su mi dragi... ali, neka to bude Optimus Prajm. Ima super cool ime, ako ništa drugo :)

JohnMcClane1
20.12.2018, 2:20
Davno je to bilo, pa nisam siguran da li je u pitanju prva, ili druga generacija, ali pamtim taj osećaj iščekivanja, sve dok ne počne crtani koji smo obožavali, a onda i uživanje u gledanju, bez treptanja.
Baš zbog toga volim te prve generacije.



Kad sam bio klinac, omiljeni Transformer mi je bio Optimus Prime, a sad je BumbleBee, posebno od kad je preuzeo formu novog Camaro-a.
Lepe uspomene me vežu za taj auto, kao i želja da ga jednog dana provozam rutom 66. :)

player1
22.12.2018, 13:09
Jel druga generacija, ona koja se desava posle dugometraznog crtanog?

Sto se davala kod nas na 3K, u originalnoj engleskoj verziji (kada je 3K prenosio Super kanal sa spolja).

patasonac
26.12.2018, 0:31
* Oмиљена генерација ми је прва. Одрастање уз цртане филмове као што су Трансформерси оставио је незаборавни траг у сећању на детињство. Довљан је звук уводне шпице или звук "трансформације" и већ буди емоције на детињство и жељу на поновно гледање роботских окршаја. Једноставно, прва генерација је оргинална и незаменљива.

*Омиљени Трансформерс ми је Оптимус Прајм. Моћан, упечатљив и ненадмашан. Први сусерт у детињству са смрћу главног јунака у цртаном филму где тад почињем да спознајем да није у животу све тако лепо и шарено, иако то Оптимус јеста са црвеном плавом и белом.:alealeee:

Nestor
26.12.2018, 4:09
Omiljena generacija: G1 definitivno, '79 sam godiste i za mene je to bio najbolji crtani svih vremena, kupim gricke i gledam i sve to 80ih kad si morao da znas kad ide i da kukas da te roditelji ouste da gledas "gluposti" sto bi oni rekli.

Omiljeni Transformers: Tesko pitanje ali izmedju Hound-a i Soundwave-a ipak ovaj drugi, imao je specifican glas i ako se nije transformisao u neko vozilo vec u kasetofon sto je 89ih bilo kul imati jednostavno najlepsi mom oku a uz to izbacivao je kasetice od kojih su najpoznatiji Ravage, Laserbeak, Rumble

Ukoliko udjem u konkurenciju, s obzirom da sam vodio suraka da gledamo film rado bih ga iznenadio zutim rancem.

Vladimirus86
27.12.2018, 17:32
U dva i po minuta je stalo sve što Majkl Bej nije uspeo da postigne u pet filma...

(Početak filma, očigledno je da ima spojlera)

2_P5vMVPNWE

Kole
28.12.2018, 14:16
Hvala svima na učestvovanju.
Nakon sabiranja glasova, poklone su dobili sledeći učesnici:

1. patasonac - prenosni zvučnik u obliku radio kasete "Bumblebee"
2. Nestor - ranac "Bumblebee"
3. USAGI - majica "Bumblebee" (za decu/M veličina)

Čestitke svim dobitnicima koje smo ličnim porukama obavestili kako da dođu do svojih poklona.
Svima srećna nova godina i najlepše želje od redakcije "Sveta kompjutera"