PDA

Prikaži potpunu verziju : Football Manager 2019


DeCoy
6.8.2018, 13:12
66-BT930evI

Izlazi 2. novembra.

Po prvi put licencirana nemačka repka :)

GagiPappa
27.9.2018, 21:23
https://www.fourfourtwo.com/features/football-manager-2019-release-date-new-features-beta-and-more

Malo svezih vesti :aplauz:

DeCoy
27.9.2018, 23:20
Ono kad ti je VAR, tj. sistem koji eliminiše ljudske greške, najveći novitet u igri sa AI sistemom suđenja :facepalm

filnibg
28.9.2018, 15:35
Ono kad ti je VAR, tj. sistem koji eliminiše ljudske greške, najveći novitet u igri sa AI sistemom suđenja :facepalm

hahahah, realno :rofl::rofl::rofl:ili goal line tehnologija hahahaha

GagiPappa
28.9.2018, 23:37
Zato sam i napisao "svezih" a ne "dobrih" vesti :D

Debeli
29.9.2018, 18:07
Nisam mnogo igrao poslednjih par verzija, mozda su sudije postale bezgresne...

Ali se dobro secam da je ranije bilo priznatih golova iz ofsajda, bio je i ponovljeni snimak sa povucenim linijama odbrane i napada.

Pa posle pljujes sudjenje, FA se pravi lud ako si u pravu, a ako nisi kazne te...

VAR je velika promena u fudbalu, a bolje da to isticu nego biranje kravate ili trenerke...

cages
9.11.2018, 14:18
Isprobao malo,na prvi pogled mi se ni najmanje ne svidja. Sve sareno,nemas pojma gde je sta,bespotrebno zakomplikovani meniji,poprilicna katastrofa.

filnibg
9.11.2018, 15:04
Ja igram vec neko vreme, usao sa Zvezdom u LE i manje vise sto cuda ima, ali zato tutnem sve asistentu. Ako bih vodio racuna o svemu, samo priprema za jednu tekmu bi mi uzela 3 sata :/
Sarenilo resis tako sto prebacis u dark mode i cao :)
Nasi klubovi nemaju grbove i nasi igraci su bez slika, sve ostalo je skor OK.
Inace, izasla igra i za sirotinju ;) Ko razume, shvatice. :tapsh:

DeCoy
9.11.2018, 16:10
Nasi klubovi nemaju grbove i nasi igraci su bez slika, sve ostalo je skor OK.


Nikad ih nisu ni imali, za to postoje facepackovi, kitpackovi i logopackovi.

Willy
14.11.2018, 21:53
Interfejs kao da je radio daltonista sa opasnim poremećajem spacijalne inteligencije. I nemoj da je neko spomenuo "imaš da skineš skin taj i taj bla bla bla bla". Ja sam pristalica holističkog pristupa, još pride što im je ovo tipa stota igra po redu i ne mogu da verujem da ne mogu da angažuju smislene dizajnere.

Sa druge strane FM je ipak FM, i posle više vremena nego uobičajeno, u igri se da uživati. Ima jedna suštinska pozitivna stvar u odnosu na prethodni deo je to da se ređe dešavaju ti rukometni rezultati. A i desio mi se par puta gol u zadnjoj minuti što se ranije nije nikada dešavalo. Očigledno da su malo poradili na samim algoritmima i mehanizmima igre i prava je šteta što je interfejs takva noćna mora. Kao da je neko pitao:"Kako da napravimo najgori mogući izgled igre pri odabiru igrača pred utakmicu?".

Oskar_Vajld
26.12.2018, 12:14
Pozdrav.

Imam problem sa igrom. Kada zelim da pokrenem karijeru, izadje mi
http://image.noelshack.com/fichiers/2018/47/4/1542903927-fqsdqsd.png

I ne mogu da kliknem nista, samo da pomeram taj prozorcic iz SS-a.

Neko naisao na isti problem? Resenje postoji?

DeCoy
26.12.2018, 13:40
I had the same issue and still have it. If you just press ‘E’ on your keyboard when you get to that screen it should put you through to the career mode.

.....

Oskar_Vajld
26.12.2018, 16:20
Decoy, istu smo temu pronasli. Video sam, i probao. Ne da. :D

Dzajo5
26.12.2018, 16:28
Decoy, istu smo temu pronasli. Video sam, i probao. Ne da. :D

Jesi ubacivao neki custom skin ili grafiku? Ako nisi, probaj da skineš drugi skin, promeni rezoluciju, očisti cache.

DeCoy
26.12.2018, 17:42
I pre svega, ako si već video temu na scout.fm, da li si čačkao editor pre pokretanja igre, dodavao neke lige i slično?

Oskar_Vajld
26.12.2018, 18:31
Dzajo,

Probao sam tvoju sugestiju, ali skin koji sam menjao je bio sa FM(classic) na FM DARK.

Uglavnom nije upalilo.


Decoy,

Nisam dirao editor i nista slicno tome. Jedine izmene
Nedeljna - Godisnja plata
Dollar - Evro
Metricki sistem. CM, KG itd

Dzajo5
26.12.2018, 18:33
Dzajo,

Probao sam tvoju sugestiju, ali skin koji sam menjao je bio sa FM(classic) na FM DARK.

Uglavnom nije upalilo.


Decoy,

Nisam dirao editor i nista slicno tome. Jedine izmene
Nedeljna - Godisnja plata
Dollar - Evro
Metricki sistem. CM, KG itd

Probaj da skineš neki custom skin da li će proći.

Oskar_Vajld
31.12.2018, 0:42
Decoy, Dzajo, hvala drugari na sugestijama. Problem sam resio.

U slucaju da se neko nadje u istom sosu, sledece je(u mom slucaju) pravilo problem - imao sam instaliran FM 17, tj. sejvove, dokumente iz toga. A tu sam, neposredno pre izlaska FM 19, koristio editor za nasu ligu.
To je pravilo problem. Kad sam obrisao te fajlove, sve radi ko podmazano.

cages
6.1.2019, 0:32
Posle par nedelja pauze probao ponovo da igram. I dalje mislim da je previse zakomplikovan bez potrebe. Mozda zakomplikovan nije prava rec,jednostavno se davis u moru informacija,od danas popodne do malopre sam igrao i za to vreme sam odigrao predsezonu i prve tri takmicarske utakmice. Uzas. Igraci su kenjkavi i svak icas im fali neki pistolj,te im je prejak trening,te sam nekog uvredio pa ostalih 5-6 koji podrzavaju tog lika su takodje nesrecni zbog toga i tako neke *****ze...

vboba89
30.5.2019, 4:58
Pozdrav ljudi,presao sam sa fm17 na fm19.
Mnogo su izmenili 19 u odnosu na 17.
Ne mogu nikako da se snadjem sa treningom i kako funkcionise sve,pa ako moze neko da mi objasni kako recimo da postavim trening da ceo mesec rade na taktici recimo.

Mare13
30.5.2019, 14:11
Pozdrav ljudi,presao sam sa fm17 na fm19.
Mnogo su izmenili 19 u odnosu na 17.
Ne mogu nikako da se snadjem sa treningom i kako funkcionise sve,pa ako moze neko da mi objasni kako recimo da postavim trening da ceo mesec rade na taktici recimo.

Necu ti konkretno pomoci, ali cu ti predloziti da ostavis sve asistentu ako te mrzi da se cimas sa tim. Ja jos ni jednom nisam podesavao treninge jer mi takodje deluju jako konfuzno a i necu da trosim vreme na to, tako da ostavim uvek sve asistentu i nisam imao nikakvih problema.

vboba89
8.6.2019, 17:24
Ljudi moze mala pomoc?
Poceo sam sa Partizanom karijeru i sve ide super cak je i teleoptik usao u superligu,e sada tu nastaje problem,jer su mene postavili da vodim teleoptik mladje kategorije,a ja to necu.
Kako da postavim da neko drugi vodi te mladje kategorije jer me bas mrzi da se zezam i sa tim mladjim pored prvog tima.

DeCoy
8.6.2019, 18:45
Imaš pod staff responsibilities da staviš da asistent ili trener podmlatka vode U21/U18 timove.

vboba89
9.6.2019, 8:20
Imaš pod staff responsibilities da staviš da asistent ili trener podmlatka vode U21/U18 timove.

U tome i jeste problem,nigde ne postoji teleoptik under 19. Nisam ni stavio da ih ja vodim samo su se pojavili kada su ovi usli u superligu, i automatski mene postavili.

JAZO
28.3.2020, 18:01
Gdje mogu naci Balkanske lige?

DeCoy
28.3.2020, 18:29
https://sortitoutsi.net/football-manager-2019/database