PDA

Prikaži potpunu verziju : Koje vodeno hladjenje ?


Yugo-55
14.12.2005, 12:30
Koje vodeno hladjenje da kupim , preporuke i vasa iskustva ?:confused:

robilad
14.12.2005, 18:21
prvo, svako ozbiljniji prozvođač kulera ima i varijantu vodenog hladjenja za grafiku i procesor. tu mislim na zalman, gigabyte itd. ako te baš interesuje vodeno hladjenje, ovde u srbiji može da senadje gigabyte-ovo ali je cena preko 100 eura.
pitanje je da li ti se isplati da ulažeš pare u to kada klasični kuleri ne zaostaju mnogo u performansama a mnooogo su jeftiniji.

ako već insistiraš, probaj malo da tražiš informacije po sajtovima proizvodjača kulera. ako imaš nekog u inostranstvu, onda ni kupovina neće biti problem.

moj drugar iz nemačke ima zalmanovo i zadovoljan je, pogotovo što spoljna jedinica jako lepo izgleda a ne čuje se skoro ništa (hladi i procesor i grafiku) .

zleetherius
14.12.2005, 19:47
ja znam za to i za cooler master vodeno hladjenje koje je oko 11000. tako da i nemas neki izbor. 2-3 maximum.

Reloader
14.12.2005, 20:49
Ma to se ne isplati osim ako nemas najnoviji procesor i nameravas da postavljas rekorde u overclockingu...

Negde sam procitao da se vise isplati kupiti onaj mali frizider i uz malo znanja ga povezati sa kompom nego kupiti vodeno hladjenje.