PDA

Prikaži potpunu verziju : Problemi sa mts-om veceras?


dzangrizalo
16.1.2018, 0:37
Je li jos neko osim mene veceras iskusio razne disfunkcije vezane za signal mts-a (nedostupni brojevi, nemogucnost slanja poruka, nemi sagovornici, itd...)? Pitam jel pokusavam da utvrdim jeli ovo vezano za mrezu ili moj aparat.

Aibo
16.1.2018, 1:19
Ja sam u poslednjih par dana imao propuštene pozive i neprimljene poruke. Ali sam menjao ROM na telefonu pa sam mislio da je do toga... a moguće da je ipak MTS. Sada već ne mogu da znam šta je bilo jer sam ponovo apdejtovao telefon i jutros prešao na novu mrežu (prenos broja se baš sada pogodio) pa ne znam šta je od ta dva pomoglo.

JohnnyNT
16.1.2018, 12:15
Juče popodne, ceo dan u sred grada, domet savršen, 5 propuštenih poziva iz nekog razloga.

GoranSTX
16.1.2018, 12:21
Redovna i svakodnevna pojava od kako sam se, posle 10 godina, vratio u MTS. Pokajao sam se prvi dan, ali bukvalno prvi dan...

No, šta da se radi, odrobijaću dve godine pa ću biti pametniji...

bachi
17.1.2018, 16:17
Još 288 dana i zbogom MTS. 1999. - 2018.

C64freak
18.1.2018, 21:34
Ja imam te probleme mesecima, npr sinoc nisam uopste mogao da pozovem dobra 3 sata niti poruke da saljem sa MTS_om (bio kod druga u Surcinu), na pozive mi je automacki dropao posle sekunde kako kliknem call a poruke konstantno fail....ubacim VIP karticu sve radi u full_u:facepalm

Ma....do juna cu da se na guzicke sto kazu istrpim a onda prelazak na VIP i nikad vise ovaj mrtvi MTS pa sve i da mi daju dzabe

Relja
19.1.2018, 0:14
Ako je do kvaliteta mreže i signala, mislim da je Telenor i dalje broj jedan.
Inače već neko vreme sam na MTS-u i u NS i okolini mi OK radi, ali ima mesta gde se signal gubi, dok Telenor radi. Obrnuto je puno ređe slučaj.
VIP koristi par prijatelja. Van grada recimo bude delova gde mu Net ne radi, ili jedva, dok na MTS-u bude sve normalno.

Opet, kad god poredim cene paketa, svi su tu negde, mada mi MTS uglavnom izađe najjeftiniji, a Telenor najskuplji, spram dobijenog saobraćaja za dati novac. Naravno, ko više priča, ili koristi puno Neta, može biti da ispadne drugačija računica, treba proveriti.


Poslato sa sokocala mobilnoga

doctor
1.2.2018, 0:31
Upravo tako. Recimo, ja nemam problema sa signalom i za 1200 din imam 100 GB interneta sa i 99% vremena sam na 4G - kad god mogu uvek zovem na Viber, Skype, Messenger. SMS isto tako praktično ne koristim... I tih 600 minuta ka svim mrežama su mi taman za mesec dana.

Sad bih poludeo sa samo 1-2-3GB neta, džaba svi ti minuti i SMS-ovi, više mi znače uvek dostupni Google servisi i ostale stvari.