PDA

Prikaži potpunu verziju : MPlayer & WinXP problem


MadMan
7.12.2006, 16:37
Svidja mi se ovaj player jer otvara video instan (ne treba mu 5-8s da se pokrene sto je slucaj sa ostalim playerima koje sam koristio). E sad problem je u tome sto mi kod dosta filmova nije sinhronizovan zvuk sa slikom, da li neko zan za resenje ovog problema ili da nastavim trazenje novog playera.

The Dark Gamer
7.12.2006, 17:51
Ne verujem da je do plejera....probaj da taj video fajl otvoris sa nekim drugim plejerom.Ako ti se i tu javlja isti problem,moraces da se obratis nekom iskusnijem,a ako tu nema problema,idi lepo na ADD REMOVE/UNINSTALL...i instaliraj GOM Player,MV2 ili BS Player.

P.S.Koje kodeke koristis???

hacker_aca
7.12.2006, 19:53
Meni se dešavalo da mi nije dobar zvuk sa slikom zbog drajvera za zvučnu. Vidi koji ti treba, skini, instaliraj pa javi jel se ispravilo.

MadMan
8.12.2006, 20:32
koristim K-Lite kodek pack

The Dark Gamer
9.12.2006, 10:02
Onda ne bi trebalo da bude desinhronizacije....najverovatnije je do samog fajla,ili do plejera...JESI LI PROBAO SA NEKIM DRUGIM PLEJEROM DA OTVORIS TAJ ISTI FAJL???

MadMan
9.12.2006, 10:38
Onda ne bi trebalo da bude desinhronizacije....najverovatnije je do samog fajla,ili do plejera...JESI LI PROBAO SA NEKIM DRUGIM PLEJEROM DA OTVORIS TAJ ISTI FAJL???
winamp, MV2 player.

DeCoy
9.12.2006, 14:01
Bacio sam pogled na konfiguraciju koju imas...i mislim da je problem u tvom procesoru..verovatno je preslab da bi taj player radio kako treba...
Ja sam taj problem vidjao na Duronu 1Ghz i sa BSPlayerom,ali ne na svim filmovima,samo su poneki bili desinhronizovani i slika je ponekad seckala:(