PDA

Prikaži potpunu verziju : SErikson T610 + SMS + Bluetooth


Kaiser Soze
2.12.2006, 19:20
Imam SErikson T610 vec par godina i koliko vidim nikada nisam iskoristio njegove potencijale u celosti. O cemu je rec.

Dok sam imao iBook sve mi je islo iBook > Bluetooth > T610. Jednostavno magija je kako to radi pod mac-om.
Poruke mi stizu na iBook direktno, sa njega isto odgovaram (sms). Kada me neko zove izbaci mi prvo na iBook-u ko me zove, da li zelim da se javim, da stavim na hold...
Ma odusevljen sam bio skroz, kao malo dete. :)


Sada vise nemam iBook i pade mi bas danas na pamet da pronadjem software za pisi koji preko bluetootha i telefona salje sms direktno i obrnuto.

Znaci treba mi program koji povezuje Bluetooth i mobilni telefon u cilju slanja SMSa. :)

Ja sam pretrazio ovu temu 2 puta preko gugla i nista nisam nasao da ovako nesto slicno postoji.

Molim Vas da ako neko ima neki savet, link itd za moj slucaj da mi javi.

Hvala.

Loodi
2.12.2006, 19:51
Skini Cell Phone Manager. Meni sasvim lepo radi preko blututa i infrareda, podrzava sve novije telefone od verzije 5.2.2. Radio mi je kako sa SE T68i tako i sa trenutnim K700i. Ima direktno slanje i prijem poruka, imenik,sinhronizacija i sve ostalo sto ti telefon podrzava.

Master Neo
2.12.2006, 19:54
Skini Cell Phone Manager. Meni sasvim lepo radi preko blututa i infrareda, podrzava sve novije telefone od verzije 5.2.2. Radio mi je kako sa SE T68i tako i sa trenutnim K700i. Ima direktno slanje i prijem poruka, imenik,sinhronizacija i sve ostalo sto ti telefon podrzava.
A jel uzima puno resursa, memorije... Imao sam jedan, i zvao sam ga kaspersky2 koliko mi je cepao resurse...:D

Loodi
2.12.2006, 20:06
Ma jok uopste ne radi iz systray-a. Kada se pokrene (treba samo podesiti com port preko koga se konektuje, obicno je to port koji koristi bluetooth serial connection) on se automatski konektuje i radi sa svim aktuelnim telefonima. Cini mi se i da se pojavila jos novija verzija 6. Mali je programcic i radi sasvim fino.

MadMan
2.12.2006, 20:39
float mobile agent, kada sam imao SE t230, sad mi je i zao sto nemam SE telefon, program je odlican. Ima podrsku na sve sto si gore naveo.

Master Neo
2.12.2006, 21:12
float mobile agent, kada sam imao SE t230, sad mi je i zao sto nemam SE telefon, program je odlican. Ima podrsku na sve sto si gore naveo.
E bas on mi je kidao memoriju

Kaiser Soze
3.12.2006, 0:06
Hvala veliko na odgovoru.

Staronsky
3.12.2006, 22:27
Evo jednog od najboljih sajtova za SE telefone i mislim da ces naci bilo sta sto ti treba! http://myt610.lasyk.net/

Kaiser Soze
3.12.2006, 23:46
Znam za taj sajt. Hvala ipak.

Loodi
4.12.2006, 3:18
Forum nad forumima za mob telefone http://www.ipmart-forum.com nema sta nema...