PDA

Prikaži potpunu verziju : Triotec DXM-1000!!!


Dusan_BG
27.11.2006, 15:58
"DivX titlovi su zaista odlični. Pored toga što učitava većinu popularnih formata (SRT, SUB, TXT, SMI, SSA), slova su jedna od najboljih koja smo videli (slična su onima na SkyVision plejeru, ako ne i malo bolja). Font je krupan, bele je boje sa crnim outlineom i veoma je čitljiv tako da je gledanje filma pravo zadovoljstvo.". Ovo pise u sk od 7. 2005. Medjutim na mom Triotec DXM-1000 slova su veoooma sitna i jako se tesko citaju. Znatno su sitnija od onih na televiziji. Pa me zanima da li bi to tako trebalo da bude ili je to do loseg firmwarea. I jos jedna stvar. Kod Divx filmova ne mogu da rasirim sliku preko celog ekrana(4:3) tj uvek zadrzava originalni aspekt. Zasto? Molim vas pomozite!!!!!!!!!!!!!!!!

Nergal
27.11.2006, 19:14
Ja imam Triotec DXM-1000 od maja ove godine, gledao sam bar sto filmova na njemu i titlovi jesu krupni, beli i čitljivi. Bolji u svakom slučaju od većine na televiziji. Ne znam da li to ima neke veze sa firmwareom, kad si ga kupio, koja je verzija? Da li si siguran da nije do televizora, koju vezu koristiš?

Triotec ne podržava razvlačanje slike preko originalnog aspekta :( , a to koliko ja znam ne podržavaju ni drugi plejeri na našem tržištu :) . Imaš samo mogućnoš da ga raširiš u istom aspektu, uz odsecanje ivica (ZOOM opcija), što je neka vrsta PAN -SCANA.

Dusan_BG
30.11.2006, 15:33
Siguran sam da je to zbog firmwarea. U servisu mi kazu da je najnovija verzija.
Reci mi koju verziju ti imas pa da im kazem da mi stave tu...

Nergal
30.11.2006, 18:50
Kada uključim plejer stoji 20.02.2006.sr. Pitao sam uvoznike pre par nedelja i kažu da u međuvremenu nije bilo novog. Koju verziju ti imaš?