PDA

Prikaži potpunu verziju : Asus Eee pad TF201


Dejan Maksimovic
17.5.2016, 22:03
Pozdrav drugari nadam se da nisam pogresio mesto gde pisem
kupio sam Asus Eee pad TF201 i imam sledeci problem i nadam se da je resiv
kada upalim tablet on se pokrene ali na sredini ekrana stoji ASUS dole desno powered by nvidia tegra a gore desno THE DEVICE IS UNLOCKED.
gledao sam razne klipove sa slicnim problemima i sli kazu da treba da se pritisne vol- i power on krece ili se barem nesto promeni ali kod mene sve isto i sa vol- i vol+ i power i uvek isto nista se ne menja ako mozete da mi pomognete kako da ga pokrenem ili sta treba da uradim da bih ga pokrenuo

LoneWolf
17.5.2016, 23:00
Ako si kupio nov vrati ga da ti zamjene drugim, a ako nisi ili nema garanciju, onda se petljaj sa soft/hard resetom

Dejan Maksimovic
18.5.2016, 6:42
moze objasnjenje kako

rubiroza
18.5.2016, 7:28
Kada je uređaj isključen, pritisni Volume down i drži ga pritisnutog. Zatim pritisni Power taster i oba tastera drži pritisnute kod se ne pojavi Bootloader ekran. Zatim pusti tastere i pritisni Volume UP kada ti to bude pisalo na ekranu. Ovo je procedura za hard reset. Sve će ti biti obrisano sa tableta i vratiti se na fabrička podešavanja.

Dejan Maksimovic
18.5.2016, 15:11
Uradio i opet isto ne reaguje ostaje isto kao sto sam naveo prvi put

Dejan Maksimovic
19.5.2016, 6:53
ima li neko da pomogne sta jos moze da se uradi postoji li mogucnost preko kompa i usb kabla da se pokrene

LoneWolf
19.5.2016, 8:24
Može ali moraš naći drajvere i specifikaciju uređaja, ako je MTK CPU onda ima za njega MobileUncleTool a za Intel/Snapdragon ne znam

Dejan Maksimovic
28.5.2016, 11:14
http://www.gsmarena.com/asus_transformer_prime_tf201-4322.php
ovo je model koji imam ako neko zna da mi pomogne kako da uradim novi sistem