PDA

Prikaži potpunu verziju : Spasavanje imenika - HITNO


sasa022
31.1.2016, 1:11
Samsung GT-C322 je nedavno proveo noc u vodi i "skroz je mrtav".

Da li postoji mogucnost da se iz memorije telefona izvuce imenik ???

Molio bih preporuku za servis u Beogradu

todos
31.1.2016, 8:38
Ja ne znam koja je to verzija androida ako je novija trebalo bi imenik da ti bude na serveru. Tako je kod windows telefona. Mi korisnici windowsa nemamo tih problema sa gubljenjem podataka. Dovoljno je samo da se ponovo prijaviš u outlook.

bachi
31.1.2016, 11:10
Kakav crni Android, ovo je neki fabrički OS.

Imaš u Balkanskoj ulici (od ekonomskog faxa kreni uzbrdu uz Balkansku i posle ~100m imaš dva servisa sa desne strane) servise, tamo sam ja popravljao svoj huawei g300 i lepo su odradili pa ih pitaj da li mogu da povrate imenik.

JovanK
1.2.2016, 1:41
Dobra strana samsunga je sto su mu svi vitalni vipovi zaliveni pa zlse cesto moze i spasiti.

Sent from my IDOL 3 using Tapatalk

Dimo
1.2.2016, 13:05
Ja čuvam kontakte u onoj Telenorovoj aplikaciji, jer su mi se na glavu popeli kad sam zaključivao ugovor.

Malik Tintilinic
7.2.2016, 15:11
Ako je od neke koristi, prosle godine sam hteo da povratim neke slike sa svog Samsunga, pa sam isao na Settings->Developer Options->USB Debugging i instalirao jedan program za recovery, ali sam zaboravio kako se zove, nasao ga na GooglePlayu, cini mi se da je ruski.
U imeniku sam nasao i stare kontakte koje sam izbrisao pre tri godine posle promene radnog mesta.
Poremetilo mi se zvanje i slanje poruka, ali se vratilo u normalu posle deinstalacije tog programa i restartovanja telefona.