PDA

Prikaži potpunu verziju : Ne mogu da se setim imena igre...

Strane : [1] 2 3

!!!NWO
5.2.2006, 15:52
Znam da postoji igra koja je jako slicna civilizaciji, samo sto se radnja odigrava u svemiru. Jel' moze neko da mi kaze kako se zove. Nazalost, ne znam nista drugo o toj igri osim ovog sto sam naveo.
Hvala.

101st Airborne
5.2.2006, 15:55
Alpha Centauri?

!!!NWO
5.2.2006, 22:39
jel dobra?

hacker_aca
5.2.2006, 22:54
Da nije Ogame? :D

bobi
5.2.2006, 23:17
Master of Orion?
Reunion?

Daj bre ne zezaj, moras da das jos koju pojedinost kako bi mogli da ti odgovorimo.

N.p.r:

1. Kad je otprilike izasla
2. Na kojim platformama se igrala
3. Koja firma je pravila
4. Da li je potezna ili real time strategija
5. Da li je 2D ili 3D
6. Da li si je ti uopste video...

Sarmatian
5.2.2006, 23:54
Verovatno alpha centauri. Ekstra igra, samo malo suvise "svemirska". Dok ja provalim za sta je koja tehnologija ode voz, igrao sam je par puta ali sam svaki sekund zavirivao u `pediu pa sam se smorio.

U-SERB
6.2.2006, 14:13
Znam da postoji igra koja je jako slicna civilizaciji, samo sto se radnja odigrava u svemiru. Jel' moze neko da mi kaze kako se zove. Nazalost, ne znam nista drugo o toj igri osim ovog sto sam naveo.
Hvala.

Da nije mozda Svemirska Civilizacija.... :aplauz:

!!!NWO
6.2.2006, 22:01
Da nije Ogame? :D

zbog ogame-a se i raspitujem. navukao sam se... :D
a nikad pre nisam pikao ni jednu "svemirsku" igru, pa zato ne znam naslove igara.

znaci alpfa centauri. pa dobro...
hvala vam svima.

B@NE
19.11.2006, 2:21
Pre mnogo godina kod kuma video sam jednu
savšenu igru. Igra sa elementima RPG,
prožeta notam avanture i sa oštrim mirisom
Quake3. Tu igru nikad nisam igrao, nikad ga čak
nisam ni pitao za njeno ime, pa shodno tome ni neznam
njen naziv.
Priča igre: Ti si neka riba iz Londona - HQ ti je
jedan stančić preko puta Big Bena, i ti
imaš neku „moć“ da
uđeš u neku drugu dimenziju ili šta
već. U tom novom svetu ti nailaziš na neke
„leptirove“ raznih vrsta (npr. ice, fire,
water itd). I svaka vrsta ima svoje osobine i mane i
svako ima svog neprijatelja (npr. Ice prima dabl
demidž o fire, fire od water). Ima vise vrsta i
da bi dobro igrao moraš prvo da
„naštrebaš sve to“. Borba se
odvija kao u Quake3, osim sto ne skačeš nego
letiš. Posle svake borbe tvoje „leptir
dobija EXP“ i nakon dovoljno sakupljenog istog
možeš da pokreneš
„evoluciju“ ili kako već ili
slično.
Igra je stara minimalno 4 godine ali je je
grafika bajna. Da li možda znate o cemu
je reč?

Red Dragon
19.11.2006, 19:21
U bre, igra zvuci bolesno, ne pamtim da sam igrao tako nesto....mada, da nije naslov Zanzarah: The Hidden Portal? Pao mi je napamet ovaj naslov, ali nit' sam ga igrao nit' video:D

voodoo_
19.11.2006, 19:39
Vrlo verovatno, s obzirom da Zanzara koristi Q3 endžin :)

nika100
26.7.2007, 3:25
Opet mi treba jedna igra iz SK:D.
Nisam uspeo da je pronadjem ni u jednom broju, a znam da sam pre procitao...
Igra je kao neki FPS koji se moze igrati preko mreze i online (mislim ali nisam siguran da je to neki mmofps), igra ima vrlo jednostavnu grafiku, kao da ima samo poligone i kao da uopste nema texture... Mislim da je bila u NetPlay-u
EDIT:
Mislim da je ovo Screenshot iz te igre:

DeCoy
26.7.2007, 12:33
Igra se zove Warsow i iz 2007 je:)

vaskotv
3.8.2007, 2:01
Znaci negde prije 3 godine kod ortaka sam gledo jednu igricu,sad je fora koju????Znaci igricaj je nesto ubijas ljude uzimas im krv,lik je zenska ja mislim,i ta misija koju mi je ortak igrao bila je na nekim brodovima,na nekom moru,jezeru...To je svega sto se secam.Igrica je strava i uzas u p**du materinu!!!!:ciao:

GrimReaper
3.8.2007, 2:25
BloodRayne?

vaskotv
3.8.2007, 2:40
BloodRayne?

Nije,na ovu igricu grafika 3 puta bolja...

Dio37
3.8.2007, 2:42
Mozda Vampire The Masquerade : Bloodlines?

http://en.wikipedia.org/wiki/Vampire:_The_Masquerade_-_Bloodlines

vaskotv
3.8.2007, 2:50
Mozda Vampire The Masquerade : Bloodlines?

http://en.wikipedia.org/wiki/Vampire:_The_Masquerade_-_Bloodlines

Nije...

Nash Knight
4.8.2007, 19:05
Mozda Blood Omen 2? Kain ima dugu kosu, mozda si se zabunio :)

Mr.Deeds
23.8.2007, 22:56
Nikako ne mogu da se setim imena igre video sam u screenfun-u ne znam kom broju, radi se o tome da jedan lik ide i ubija razna cudovista.
molim vas za pomoc kako se zove ako neko zna:ciao::ciao::ciao:

ForceWare
23.8.2007, 23:02
Nikako ne mogu da se setim imena igre video sam u screenfun-u ne znam kom broju, radi se o tome da jedan lik ide i ubija razna cudovista.
Ok. Sad smo suzili izbor... na 90% FPS-ova. :rofl:

Pogledaj na http://www.color.co.yu/screenfun/?p=291 imaš arhivu pa pretražuj.

@0bliteration ja ga čitam.

0bliteration
23.8.2007, 23:03
Ne verujem da iko ovde cita screenfun a i da li mozes da budes specificniji ?
Postoji xxxx igara u kojima ides i ubijas cudovista

Shlaymara
23.8.2007, 23:09
Sto bi odmah morao biti FPS. Mozda misli na Alien Shooter: Vengeance (http://www.sk.co.yu/2007/04/siop10.html).

ForceWare
23.8.2007, 23:13
Pa dobro "jedan lik ide i ubija razna cudovista" rings a FPS bell... Bar meni. :D

0bliteration
23.8.2007, 23:20
Ne znam zasto ali meni se cini da prica o Gothic III (http://www.sk.co.yu/forum/pc.ign.com/objects/726/726093.html)
Ili o ostalih 167 igara gde ides i ubijas cudosvista

Belfegor
23.8.2007, 23:44
Ne znam zasto ali meni se cini da prica o Gothic III (http://www.sk.co.yu/forum/pc.ign.com/objects/726/726093.html)
Ili o ostalih 167 igara gde ides i ubijas cudosvista

*10!!! (broj igara):D

Dio37
23.8.2007, 23:54

Znaci, neki lik ubija random cudovista...
I pri tome se krece...
To deluje zanimljvo, ne secam se da sam igrao nesto slicno.

Eni
24.8.2007, 0:20
Clive Barkers Undying?
Typing of Death? Ako ih ubija brzim kucanjem... :rofl:

holodoc
24.8.2007, 0:53
@Mr. Deeds
Budi malo specifičniji oko toga kako igra izgleda. Ovako otpilike po tvom opisu može da bude bilo koja igra koja je izašla u skorije vreme :)

zidan grobar
24.8.2007, 8:55
Da nije možda
ViviSector:beast within ili možda Painkiller

Mr.Deeds
24.8.2007, 10:09
Odavno sam video pa se i nesecam bas najbolje, secam se da on ubija 10 puta veca cudovista od sebe i to ako se nevara zastupljeni su macevi

zidan grobar
24.8.2007, 10:42
Odavno sam video pa se i nesecam bas najbolje, secam se da on ubija 10 puta veca cudovista od sebe i to ako se nevara zastupljeni su macevi
Da li bi se setio uz pomoć opisa.

Mr.Deeds
24.8.2007, 10:50
Mozda

Mr.Deeds
24.8.2007, 11:56
Nasao sam igru zove se shadow of colossus i nazalost nije za pc

zidan grobar
24.8.2007, 13:29
Nasao sam igru zove se shadow of colossus i nazalost nije za pc
znam za tu igru ja mislim da se boriš samo sa bosovima(ima ih puno)

zidan grobar
17.12.2007, 18:08
Evo opisa igre koje ne mogu da se setim:
Znam da se radi o vijetnamu,ti si neki marinac,pocinjes igru u nekom kampu
gde mozes da uzmes ragbi loptu i da se dobacujes.Ti ides u grupi od nekoliko ljudi.Pogled je iz prvog lica.
Nije bas mnogo ali nadam se da ce te mi pomoci.:ciao:

zdravkelja
17.12.2007, 18:51
Moze biti Vietkong (dobra), Vietkong 2 (losija), Shellshock Nam '67(losa), Conflict Vietnam(dobra). To mi trenutno pada na pamet, seticu se jos necega.
A i na Googlu mozes ukucati igre sa tematikom Vijetnama pa ces nesto naci.:)

caine
17.12.2007, 18:55
Moze biti Vietkong (dobra), Vietkong 2 (losija), Shellshock Nam '67(losa), Conflict Vietnam(dobra). To mi trenutno pada na pamet, seticu se jos necega.

U Vietcongu (prvom) ne možeš da ''uzmeš ragbi loptu i da se dobacuješ''. Valjda.:icon_scra A Shellshock Nam '67 i Conflict Vietnam imaju pogled iz 3. lica (čini mi se, mada nisam igrao nijednu ni drugu :o).

zidan grobar
17.12.2007, 19:17
Ne nije nijedna,ja mislim da se sastoji iz dve reci.

zdravkelja
17.12.2007, 20:14
U Vietcongu (prvom) ne možeš da ''uzmeš ragbi loptu i da se dobacuješ''. Valjda.:icon_scra A Shellshock Nam '67 i Conflict Vietnam imaju pogled iz 3. lica (čini mi se, mada nisam igrao nijednu ni drugu :o).

To je jedino sto mi pada na pamet o igrama u Vijetnamu, hteo sam pomoci.

Crusader88
17.12.2007, 20:55
gde mozes da uzmes ragbi loptu i da se dobacujes.Ti ides u grupi od nekoliko ljudi.Pogled je iz prvog lica.

vietcong sigurno jgrao sam malo i cim si spomenuo ragbi loptu setio sam se

caine
17.12.2007, 21:24
To je jedino sto mi pada na pamet o igrama u Vijetnamu, hteo sam pomoci.
Dobro, dobro, ne kritikujem te ja, samo komentarišem.:D

zidan grobar
17.12.2007, 21:28
Ipak nije to ta igra.

zdravkelja
17.12.2007, 21:32
vietcong sigurnoi igrao sam malo i cim si spomenuo ragbi loptu setio sam se

To ti je i najbolja igra sa tematikom Vijetnama.:)

EDIT: Onda im je neko ukrao foru :D

Shomy
25.12.2007, 11:53
U nedelju u emisiji Game Over su opisivali neku igricu tipa Port Royale, Pirates i sl.
Uglavnom brodovi, trgovina, pirati i beskrajno plavo more.
Nisam video ime igrice pa ako neko zna molim da se javi.
Hvala unapred.
Pozz

hacker_aca
25.12.2007, 19:18
U nedelju u emisiji Game Over su opisivali neku igricu tipa Port Royale, Pirates i sl.
Hvala unapred.
Pozz

Da nije možda Sid Meier's Pirates! (http://www.2kgames.com/pirates/pirates/home.php)?

WhenDarknessFalls
25.12.2007, 19:45
Pa verovatno je neka novija igra onda u pitanju?

Od starijih to moze da bude eventualno Age of Pirates - Caribbean Tales .
Pretrazi forum, bas je u zadnje vreme bila jedna tema gde je neki lik pitao za igre sa slicnom tematikom, i bilo je dosta predloga...

Shlaymara
25.12.2007, 19:56
A mozda je i Pirates of the Burning Sea, koji se opisuje u Prvim utiscima u najnovijem SK-u.

Dio37
25.12.2007, 20:18
Mozda Black Buccaneer?

http://pc.gamezone.com/gamesell/p27591.htm

Shomy
26.12.2007, 11:44
Nije S.M.Pirates, nije Age of Pirates, nije ni Black Buccaneer a cini mi se da nije ni Pirates of the Burning Sea.
Ta igrica najvise podseca na Port Royale.
Prije postavljanja pitanja ovde pretrazio sam sve poznate sajtove o igricama i gladao sve sto je izaslo u proteklih mesec,dva ali nema.
Samo ce onaj koji je gledao emisiju znati o cemu se radi.
Pozz

hacker_aca
27.12.2007, 0:38
Kontaktiraj ljude koji vode tu emsijiu i njih pitaj. ;)

Eris
5.1.2008, 18:54
Zna li neko kako se zove ova igra:
Pojavite se ispred neke velike kuce,uz sebe imate pistolj(neki sa burencetom :D ),kolac i naocare.Kada stavite te naocare,kuca se menja vidite leseve kako vise na lampama,...
Igrao sam je davno na PC ali nemogu da se setim imena nikako

Shlaymara
5.1.2008, 19:01
Tako pocinje Clive Barker's Undying, ali se ne secam nikakvih naocara:icon_scra. Imao si onaj kameni ili amajliju, ili sta vec bese sa kojim si mogao videti svasta:).

Edit
Evo ima na YT pocetak igre. http://www.youtube.com/watch?v=1Y5qDLKJIAw

Eris
5.1.2008, 19:05
E to je,pa dobro nisu naocare :D znam samo da je bilo nesto pomocu cega si video svasta :D

Anaxander
16.1.2008, 15:40

Ako se još nisi snašao, trebalo bi da bude Men of Valor

zidan grobar
16.1.2008, 17:27
Ako se još nisi snašao, trebalo bi da bude Men of Valor
E to je igra na koju mislim.Hvala.

King James
1.2.2008, 20:14
E,kad sam kupio komp imao sam neku igru snowboard...E sad,imaju kao discipline obicna trka,da pravis akrobacije i lomis kosti,da se trkas i grudvas,pa trka sa Jetijem...Koja je to igra? :(

MiDa
3.2.2008, 20:56
E,kad sam kupio komp imao sam neku igru snowboard...E sad,imaju kao discipline obicna trka,da pravis akrobacije i lomis kosti,da se trkas i grudvas,pa trka sa Jetijem...Koja je to igra? :(

To je Championship Snowboarding 2004.

sharlo_03
4.2.2008, 14:32
Igra koja je slicna kao HoMM IV ali sa tada boljom grafikom, krvavim poteznim borbama i uglavnom u demou su se borbe odvijale na livadici okruzenoj drvecem. Isto je potezna strategija kao heroes. To je sve cega se secam. Igrao sam pre jedno 4-5 godina.
Jel zna neko?

DeCoy
4.2.2008, 15:18
Možda je Disciples serijal...

voodoo_
4.2.2008, 15:37
Livadica može biti i Age of Wonders 2/Shadow Magic.

Nash Knight
4.2.2008, 17:13
A da nije Etherlords?

sharlo_03
4.2.2008, 18:25
E Etherlords je u pitanju. Meni jedna od omiljenih igara tog doba. Hvala ti puno!:)

FMW002
8.2.2008, 1:26
Hvala unapred.
Pozz
Da nije mozda Anno Domini 1701? http://pc.ign.com/articles/742/742678p1.html

WasaOSullivan
26.2.2008, 10:22
Da li bilo ko zna neku igricu kao Prince Of Persia, mislim nesto kao macevanje ili tako nesto

Dio37
26.2.2008, 12:26
Da li bilo ko zna neku igricu kao Prince Of Persia, mislim nesto kao macevanje ili tako nesto

http://www.sk.co.yu/forum/showthread.php?t=26341&highlight=prince+persia

zidan grobar
26.2.2008, 14:31
Da nije mozda Legacy of Kain.

donator99
26.2.2008, 14:37
Devil May Cry?Legacy of Kain?

MilosTintor
2.4.2008, 23:15
Znaci igrica uopste nije stara. Tad je bilo ono ludilo Star Trek igrica :kreza: znaci negde 2000-2002 video sam igricu kao opis u Emisiji o igricama na Politici(nesecam se imena emisije)! Znaci u igrici ti si komandir jednog broda zvezdane flote Star Treka i govoris drugima sta da rade. Kad bi zaista zagustilo mogliste da preuzmete brod i da ga "vozite" znaci meni je igrica bila zakon ali sam ubrzo zaboravio ime te igre i jos uvek tragam!:o

Le_Chuck
2.4.2008, 23:26
Znaci igrica uopste nije stara. Tad je bilo ono ludilo Star Trek igrica :kreza: znaci negde 2000-2002 video sam igricu kao opis u Emisiji o igricama na Politici(nesecam se imena emisije)! Znaci u igrici ti si komandir jednog broda zvezdane flote Star Treka i govoris drugima sta da rade. Kad bi zaista zagustilo mogliste da preuzmete brod i da ga "vozite" znaci meni je igrica bila zakon ali sam ubrzo zaboravio ime te igre i jos uvek tragam!:o
To ti je Bridge Commander, mislim:icon_scra

zone2403
3.4.2008, 0:18
To ti je Bridge Commander, mislim:icon_scra

Dobro mislis.:D

Macak Mackin
8.4.2008, 14:34
Narode da li je neko igrao igricu kao ti si na pusto ostrvo i tamo mozes da se pretvoris u vampira,ili vukodlaka(kao na foru ujede te slijepi mis ,i ti se razbolis i postanes vampir) -tamo prezivljavas boris se protiv ljudi ....U nazivu te igruce cini mi se ima rijec: MOON :eek:...To sam odavno igrao nedje u igraonicu i bas mi se svidjelo ,ako znate pomagajte -htio bi da je nabavim i da je opet igram ...:eek::confused:

Irondacha
8.4.2008, 14:45
Elder Scrolls :Morrowind:Blood Moon mozda...mada ti se tamo ne pretvoris u vukodlaka/vampira odmah nego kada iznapredujes u igri,mozda si ti igrao na tudjem save-u...
Blood Moon ti je ekspanzija za Elder Scrolls:Morrowind kojeg moras da imas instaliranog da bi igrao Blood Moon.

Bokile
9.4.2008, 17:16
Ne mogu da se setim imena voznje,igrao sam je pre 2-3 godine,kao flatout...
Mogao si da kupujes kola da ih nadogradjujes(minigun,rockets,spojleri,boja,etc... ),i imas kao arenu i boris se sa ostalima,slicno kao destruction derby.
Mogao si da pravis svoje staze,u nekakvom editoru,a imao si i mala takmicenja,kao skok u dalj sa bombom,pa ako skocis u pravom trenutku i bomba pukne ti letis jos dalje...

Stao mi mozak....:o

WhenDarknessFalls
9.4.2008, 17:25
Da nije Crashday?

Bokile
9.4.2008, 17:46
Bravo! Bingo! To je to!!!:aplauz:

Macak Mackin
9.4.2008, 21:41
Nije morowind -neka druga igrica vec sam napomenuo da ima u nazivu cini mi se MOON ili Shadow neznam ni sam,znam da si na neko pusto ostrvo tamo se boris da prezivis i postajes vukodlak -vampir ...tako nesto...:confused:

Santanista
21.4.2008, 21:18
ne mogu ni otprilike da se setim kako se igra zove, ali nesto mi se po malom mozgu vrti da sadrzi rec sheep (ovca), ali ne mogu da tvrdim da je to tacno :D
uglavnom igrac je u ulozi psa koji kroz mapu juri za ovcicama (ima ih nekoliko) i treba da ih dovede do odredjenog cilja. znaci prepreke su razne, a pas mora da sacuva ovcice da ne poginu.
to sam igrao pre nekoliko godina, ali sad nemam pojma gde mi je taj disk, i sto je najgore uopste ne mogu da se setim kako se zove igra....
da li neko zna na koju game mislim? :icon_scra

Dio37
21.4.2008, 22:49
Nije pas nego kojot. :p To je Sheep, Dog, 'n' Wolf (http://en.wikipedia.org/wiki/Sheep,_Dog,_'n'_Wolf).

Santanista
22.4.2008, 12:12
da li si siguran da je bas to ta igra?
postoje razne mape, kao recimo neka na selu gde ides sa ovcicama preko polja, pa ti kombajn pregazi i samelje ovcu, pa onda ima mapa u svemiru gde isto pokusavas da dovedes ovce na cilj, i gomila drugih mapa?

tako da mislim da nije sheep dog and wolf :icon_stud

nebojsa986
22.4.2008, 12:21
Evo slika pa vidi da li je to ili nije :

Santanista
22.4.2008, 12:49
ne, nije to....

Oggy
22.4.2008, 13:27
ja mislim da je bas bila neka igra pod nazivom Sheep, nisam siguran skroz

DeCoy
22.4.2008, 13:32
ja mislim da je bas bila neka igra pod nazivom Sheep, nisam siguran skroz

Ovo?
http://www.mobygames.com/game/windows/sheep/screenshots

Santanista
22.4.2008, 16:45
jeste, to je!! :D
hehe, hvala puno. na tu game sam mislio...
moracu da je nadjem na netu negde :alealeee:
hvala jos jednom...

Isko
27.4.2008, 18:23
Evo sada igram ovu igru IKARIAM, pa me je posjetila na jednu staru igru koju sam igrao a ne znam joj ime.Kupio sam ranije grand control, i u taj cd su mi dosle dvije demo igre, homeworld i ova koju ne znam.To je bila strategija, ti si bio kao car il kralj i pravio si svoju imperiju, nesto poput sim citya 4.Da li znate o kojoj je igri rijec?I da li imate kakav predlog?

Iilija64
27.4.2008, 18:24
Evo sada igram ovu igru IKARIAM, pa me je posjetila na jednu staru igru koju sam igrao a ne znam joj ime.Kupio sam ranije grand control, i u taj cd su mi dosle dvije demo igre, homeworld i ova koju ne znam.To je bila strategija, ti si bio kao car il kralj i pravio si svoju imperiju, nesto poput sim citya 4.Da li znate o kojoj je igri rijec?I da li imate kakav predlog?
Koji narod si bio. Da nije Cesar III.

Eris
18.6.2008, 14:12
Zna li neko koja je ovo igra :)
Davno sam je igrao pre mozda 9 god ili manje/vise....
Ugl rpg je nesto slicno oblivionu i tim tako igrama... uglavnom vi ste vitez idete po poljima,gradovima, selima.... Znam samo da napocetku vi ste u nekom zapaljenom selu gde ubijete nekoliko vitezova pokupite im pare i idete dalje.... secam se pijace u jednom gradu gde se prodaje riba i na toj pijaci ima obesena ajkula.... i secam se nekog dela u kanalizaciji gde vas napadaju neka cudna bica....

Ocelot
18.6.2008, 15:08
Koji rpg ne počinje tako? :D Mogao bi biti Summoner (http://pc.ign.com/articles/162/162117p1.html).

Eris
18.6.2008, 18:59
Mislim da nije :)

Wolverine
9.7.2008, 20:52
Eee, narod? Moze neko da mi kaze naziv igr koja nije tooliko stara, pre 2003/2 bi trebalo da bude ali je u 3Du, u pitanju je futuristicka voznja, sa sve pucaljkama, secam se jedne staze po sneku, i uvek je mrak cini mi se... Naziv pocinje na Out (nesto kao Outrage, valjda?)...Help please!
Cini mi se da su u pitanju bila neka lebdeca vozila...Nije WipeOut serijal!

DeCoy
9.7.2008, 20:54
Wipeout?

Wolverine
9.7.2008, 21:00
Wipeout?

Jok.:)

Ocelot
17.7.2008, 13:55
Kako se zvaše ona igra gde u Vijetnamu vodite tim od 4 čoveka? U SK je bila opisivana uporedo sa Shellshock Vietnam, ali se ne sećam koji broj beše.

Dio37
17.7.2008, 13:58
Conflict Vietnam.

http://www.sk.co.yu/2004/10/siop04.html

Greko Darstiva
17.7.2008, 13:58
Kako se zvaše ona igra gde u Vijetnamu vodite tim od 4 čoveka? U SK je bila opisivana uporedo sa Shellshock Vietnam, ali se ne sećam koji broj beše.
Da nije Vietcong

Ocelot
17.7.2008, 15:06
Conflict Vietnam.

http://www.sk.co.yu/2004/10/siop04.html

Baš ova. Odlična igra, sad ću da je mlatim po 10. put. :D

zonki
21.8.2008, 22:07
a ova???

dobio sam je na CDu kao DEMO verziju iz nekih nasih novina o PCu...ne secam se bas....
igra je 3. lice
u ulozi si zenske koja je obucena u crno-sivo odelo
nosi neki zaj*** veliki mac i roka neke likove koji lice na pauke ...
radnja se odvija u nekom kamenom zamku
valjda je i cela igrica nesto na temu tog maca...
rokas na kraju nivoa neke kiklope i mora da se docepas nekog metalnog stapa od 2 metra na kojoj ima plava svetlost?...
nesto slicno reci excalibur ali nema leba ni masti da se setim kako se zove

ktulu
22.8.2008, 0:44
@Wolverine, da nije Dethkarz (http://www.mobygames.com/game/windows/dethkarz)?

@zonki, ajd da lupim, mozda je Excalibur 2555 A.D. (http://www.mobygames.com/game/windows/excalibur-2555-ad).

Wolverine
22.8.2008, 1:04
Ktulu, nije, nemaju tockove, hoveruju:D

zonki
23.8.2008, 20:08
nije ali ipak hvala na pokusaju....
jesi im izvalio sajt....
njima je 3 lice NFS i ostale simulacije!!!

La.Prestige
24.8.2008, 16:02
Pa da nije neki deo Excalibura??

crazy_LG
31.8.2008, 21:05
a ova???

dobio sam je na CDu kao DEMO verziju iz nekih nasih novina o PCu...ne secam se bas....
igra je 3. lice
rokas na kraju nivoa neke kiklope i mora da se docepas nekog metalnog stapa od 2 metra na kojoj ima plava svetlost?...

Pompolic Wars,mozda(sorry na odvaljivanju):icon_scra

drigor
3.9.2008, 14:43
Davno (pre recimo pet godina) sam igrao jednu igru u kojoj se nalazite u ulozi vodje mafiske organizacije. Gradis zgrade,kafane,batinase,ucenjivace itd. Likovi su simpaticno nacrtani (kao neki crtani junaci). Boris se protiv suparnickih bandi (koji se razlikuju otprilike samo u boji odece), zauzimas njihovu teritoriju (to mi je ostalo uzrtano u glavi) tako sto tvoj cikica treba da stigne da ogradi protivnicku zgradu...

Nije u pitanju Gangsters,Gangsters 2,Iteresu je me dali se neko seca imena ove igre, rado bi je opet odigrao!http://www.sk.co.yu/forum/images/smilies/custom1/dedica.gif

HELP!!!!http://www.sk.co.yu/forum/images/smilies/custom1/n_klanja.gif

Nergal
3.9.2008, 16:23
Jedan prijatelj mi kaže da je čuo negde za relativno novu igru (sad, to može svašta da znači), kaže "timska pucačina sa FRP elementima" ili tako nešto, imaš grupu ljudi (tim, odred, četu?) kojima biraš oružije i opremu. Posle ulaze u nekakva terenska vozila i voze se po pejzažu koji podseća na mesečev. :confused:

Ja stvarno nemam pojma šta bi ovo moglo biti (trebalo bi da je PC igra) a da je iz zadnjih par godina. Da li neko prepoznaje nešto od ovoga?

Shadowfax
3.9.2008, 16:28
Mozda Mass Effect? :)

Nergal
3.9.2008, 19:46
Mozda Mass Effect? :)

Vidiš moguće, ali ja Mass Effect nisam igrao pa ne znam (samo sam pročitao opis, a i to na brzinu). Da li je u Mass Effectu borba akciona i da li kontrolišeš sa više likova?

Packy
4.9.2008, 0:08
Vidiš moguće, ali ja Mass Effect nisam igrao pa ne znam (samo sam pročitao opis, a i to na brzinu). Da li je u Mass Effectu borba akciona i da li kontrolišeš sa više likova?
Pa po meni jeste akciona(malo sam :confused:,ali nema veze),to je RPG sa elementima TPS.Samo igrash glavnim likom koji moze biti mushki ili zenski lik(zavisi od tvog izbora),a ko ce da bude u tvom timu kroz jednu ili vishe misija tvoje je da odaberesh.

rackoni
4.9.2008, 15:40
zna li neko gde da nadjem dobar software za preferans.

crazy_LG
5.9.2008, 13:29
Jedan prijatelj mi kaže da je čuo negde za relativno novu igru (sad, to može svašta da znači), kaže "timska pucačina sa FRP elementima" ili tako nešto, imaš grupu ljudi (tim, odred, četu?) kojima biraš oružije i opremu. Posle ulaze u nekakva terenska vozila i voze se po pejzažu koji podseća na mesečev. :confused:

Ja stvarno nemam pojma šta bi ovo moglo biti (trebalo bi da je PC igra) a da je iz zadnjih par godina. Da li neko prepoznaje nešto od ovoga?

Mozda Rainbow Six:Vegas ....Skoro je izashla dvojka:)

Oggy
5.9.2008, 16:59
Davno (pre recimo pet godina) sam igrao jednu igru u kojoj se nalazite u ulozi vodje mafiske organizacije. Gradis zgrade,kafane,batinase,ucenjivace itd. Likovi su simpaticno nacrtani (kao neki crtani junaci). Boris se protiv suparnickih bandi (koji se razlikuju otprilike samo u boji odece), zauzimas njihovu teritoriju (to mi je ostalo uzrtano u glavi) tako sto tvoj cikica treba da stigne da ogradi protivnicku zgradu...

Nije u pitanju Gangsters,Gangsters 2,Iteresu je me dali se neko seca imena ove igre, rado bi je opet odigrao!http://www.sk.co.yu/forum/images/smilies/custom1/dedica.gif

HELP!!!!http://www.sk.co.yu/forum/images/smilies/custom1/n_klanja.gif

Da nije u pitanju igra Constructor? POtrazi malo po netu ima i nastavak :street wars ili tako nesto. Ja sam nasao sada screenshotove jedino na ovom back-coveru i to za Playstation (?!) ali valjda je dovoljno da se prepozna da je to trazena igra :icon_stud

link (http://www.mobygames.com/game/constructor/cover-art/gameCoverId,118026/)

DeCoy
5.9.2008, 17:12
Ako je to to (a indicira da je to to) imaš za dž da skineš sa Abandonije (http://www.abandonia.com/en/games/369/Constructor.html).

Pipboy
5.9.2008, 19:26

To ti je Conflict:Vietnam.

drigor
9.9.2008, 22:26
Da nije u pitanju igra Constructor? POtrazi malo po netu ima i nastavak :street wars ili tako nesto. Ja sam nasao sada screenshotove jedino na ovom back-coveru i to za Playstation (?!) ali valjda je dovoljno da se prepozna da je to trazena igra :icon_stud

link (http://www.mobygames.com/game/constructor/cover-art/gameCoverId,118026/)

TO majstore PUN POGODAK :tapsh: jedno veliko HVALA I BRAVO :aplauz:

nikola87
15.9.2008, 23:29
e evo ja trazim jos jednu, znaci godina mozda 2001, 2002

Vozis avijoncic po sobi i skupljas neke ljuceve i tako to, a u medjuvremenu te napadaju neki vojnici i pvo sistemi koji su rasporedjeni po sobi (tj stanu)
nesto se zvala airfix fatalis(nesto tako nemojte da se smejete...xexe)

dzonihsv
15.9.2008, 23:30
Airfix Dogfighter. Mnogo jaka igra. Mislim da je sad abandonware (google it) :).

Edit: Ipak nije abandonware (pomesao sam sa ReVolt-om), ali ima resenja :).

BrutaLiS
21.9.2008, 21:32
Neka igra gde se vozi snowboard, rade se trikovi a ima i trka, hmmm, ne znam kako dalje da objasnim, mlogo zarazna je :D mozete i yetija posle da kontrolisete cini mi se .. zna li neko o cemu ja spikam :D ?

LoneWolf
21.9.2008, 22:18
Neka igra gde se vozi snowboard, rade se trikovi a ima i trka, hmmm, ne znam kako dalje da objasnim, mlogo zarazna je :D mozete i yetija posle da kontrolisete cini mi se .. zna li neko o cemu ja spikam :D ?

Lupicu,da nije 3Xtreme ili Ultimate Snowboarding?

Peruzzi
5.10.2008, 12:22
Uhh jedno brzo pitanje , znam da je RTS ,postoje egipcani , grci itd , igrao sam davno demo , a u toj RTS moze da se prebacis u FPS , kada si heroj . Nemam pojma kako se zove , a bila mi je veoma zabavna , bar sto se tice demoa.

Le_Chuck
5.10.2008, 12:47
To ti je Rise & Fall:Civilizations at War

zidan grobar
5.10.2008, 21:59
Uh, ovu igru sam igrao davno (mozda pre 4-5 godina).
Secam se da je igra pucacina iz 3 lica u modernom(o tprilike sadasnjem) vremenu.
Mislim da imate ekipu koja broji 4 clana (nisam siguran).I mislim da oni imaju bazu negde u kanalizaciji :).
Secam se i jedne misije:Treba da dodjete do banke (sad ne znam da li je u toku pljacka).Da bi dosli do nje morate da prodjete kroz podzemni prolaz gde vas ceka nekoliko negativaca(pre nego sto se udje u prolaz na nekoj zgradi cuce 2 snajperista).E sad,kad prodjete p.prolaz,mozete se sakriti iza automobila,dalje se niceg ne secam.

Znam da nije nesto,ali.......:)

Dio37
5.10.2008, 22:23
Freedom Fighters (http://www.mobygames.com/game/windows/freedom-fighters)?

najjaci sam!!!!!!!!
19.10.2008, 18:42
JEL ZNA neko koja je igra gde imaju gali rimljani i neznam koji jos.napocetku imas nekog vodica i neka cuda...jel zna neko mozda:confused:unapred hvala:to_care::)

M.C.
19.10.2008, 18:55
Jos kad bi malo bolje opisao igru? RTS, nesto novije? Ti si najjaci, kako ne mozes to da nadjes? :)

Lokigodofirendlies
19.10.2008, 18:58
Da ne mislis mozda na Travian?

drigor
3.11.2008, 20:48
Treba mi Pomoc, moj matori je pre par godina igrao jednu prostu igricu a ja sad nemogu da se setim kako se zove i gde na netu da je skinem.

Znaci ovako: Igrica je prosta imas niz blokova raznih boja koji pokrivaju ekran i ti prostim kliktanjem na grupe tih kockica (vise od tri u grupi) otkrivas sliku u pozadini tj. trudis se da svi kvadratici nestanu. Igra je kranje prosta nema trke sa vremenom mozes da biras velicinu ekrana i da postavljas sliku u pozadinu.

:confused:

Nash Knight
3.11.2008, 21:28
Clickomania naravno

Doolio
14.11.2008, 0:03
JEL ZNA neko koja je igra gde imaju gali rimljani i neznam koji jos.napocetku imas nekog vodica i neka cuda...jel zna neko mozda:confused:unapred hvala:to_care::)

pretorians, reko bih.

Srlandand
14.11.2008, 20:50
Mogla bi da bude i Rome: Total War...

Ima jedna horor igra, mislim da pocinje time sto je glavni lik u camcu, a veliko morsko cudoviste iskace iz vode i napada ga... Da li mozda neko zna koja je to igra? Secam se da sam je video u Game Over-u pre koju godinu...

Nash Knight
19.11.2008, 16:42
Ima takav deo u Resident Evil 4, samo to nije bas pocetak igre

Srlandand
19.11.2008, 21:26
Ima takav deo u Resident Evil 4, samo to nije bas pocetak igre

Nije RE4, ovo je starija igra..

Eris
8.12.2008, 22:14
Neznam koliko je stara igra....uglavnom to je fliper...sa dinosaurusima xD....za pc je koliko se secam...trazio sam po gugletu svakakve dino pinballe i donosaur pinballe ali nigde toga...

King James
8.12.2008, 22:59
Zna li neko kako se zove ona igrica (dakle,igrica,ne igra :opanachke ) sto imas kos,tj. tablu i kosarkasku loptu,pa se igras na desktopu. Namestis tablu gde hoces a loptu pomeras misOm i tako i sutas...To sam imao na starom kompu,a sad mi se igra a ne znam kako se zove...

WhenDarknessFalls
9.12.2008, 9:37
Zna li neko kako se zove ona igrica (dakle,igrica,ne igra :opanachke ) sto imas kos,tj. tablu i kosarkasku loptu,pa se igras na desktopu. Namestis tablu gde hoces a loptu pomeras misOm i tako i sutas...To sam imao na starom kompu,a sad mi se igra a ne znam kako se zove...

Desktop Basketball (http://www.downloadplaats.nl/downloads.php?get=1&getcat=2&download_id=186) :ciao:

Sh@m@n
10.12.2008, 1:06
Ja znam jednu staru igru ali ne znam ime...Radi se o bombardovalju Srbije...Vozis avionce i kao bacas bombe na : sava centar,Kulu kneza lazara,razne gradove i tako to

Help plzz

ShoneMashinaA
13.12.2008, 14:36
E ljudi da li znate igru, slicnu kao Dragon Age, igra vezana za starija vremena, ides po sumama i makljas se.. Ali se boris kao vidis neprijatelje u nekom krugu, pridjes im i borite se kao u potezima.. prvo ti pa onda oni... ?!?! :kreza:

King James
9.1.2009, 21:56
Kako se zove ona igra sto se unistava desktop sa njom? :kreza:

dzonihsv
9.1.2009, 22:00
Desktop Destroyer (http://www.zshare.net/download/5391114645a67f7d/). Virus Free - moj upload. ;)

Kisr
29.1.2009, 1:26
E ajde ako moze neko da mi pomogne,igra je bila detaljno opisana u SK cini mi se prosle godine(to drasticno suzava izbor:rofl:).U pitanju je neka horor krljaza gde se glavnom junaku ruke pretvore u neka stvorenja sa ostrim zubicima,ili mu ta stvorenja izrastu iz tela,nisam siguran,i to mu je glavno oruzje za sredjivanje protivnika.

Borowatz
29.1.2009, 2:24
Mene to podseća na onu igru darkness (http://en.wikipedia.org/wiki/The_Darkness_%28video_game%29). Nisam je igrao, zato što je valjda izašla samo za okonzole. Radili su je isti likovi koji su radili Riddck-a.

Kisr
29.1.2009, 2:45
Da,to je to!A bio sam uveren da je za PC!That suckz!:mad:

crazy_LG
29.1.2009, 15:42
Mene to podseća na onu igru darkness (http://en.wikipedia.org/wiki/The_Darkness_%28video_game%29). Nisam je igrao, zato što je valjda izašla samo za okonzole. Radili su je isti likovi koji su radili Riddck-a.

Inače, igra je ra]ena po istoimenom stripu;)

dc 22
16.2.2009, 19:11
'Vako.... Treba mi pomoc... Pokusavam da se setim naslova jedne simulacija letenja... Igrao sam je negde u preiopdu izmedju 2000-2004.... u simulaciji si moga da biras sve vrste borbenih lovackih aviona od onih iz prvog svetskog rata pa do najmodernijih iz tog doba kao sto su mig 29... secam se da sam stalno igrao duel mod... moze da namestis ti protiv vise aviona... ja sam uzimao miga protiv 3, 4 "crvena barona" i vezbao malo gadjanje :dzavo: Nije da trazim neku preporuku za novu simulaciju ... samo zelim da se malo podestim tih srecnih dana iz detinjstva :(:(:(

znam da nije mnogo , ali to je jedino cega mogu da se setim...

dc 22
18.2.2009, 11:18
'Vako.... Treba mi pomoc... Pokusavam da se setim naslova jedne simulacija letenja... Igrao sam je negde u preiopdu izmedju 2000-2004.... u simulaciji si moga da biras sve vrste borbenih lovackih aviona od onih iz prvog svetskog rata pa do najmodernijih iz tog doba kao sto su mig 29... secam se da sam stalno igrao duel mod... moze da namestis ti protiv vise aviona... ja sam uzimao miga protiv 3, 4 "crvena barona" i vezbao malo gadjanje :dzavo: Nije da trazim neku preporuku za novu simulaciju ... samo zelim da se malo podestim tih srecnih dana iz detinjstva :(:(:(

znam da nije mnogo , ali to je jedino cega mogu da se setim...

touch_master
28.2.2009, 22:50
Davno bese kada sam igrao kod drugara neku igru kao vozis automobil koji je opremljen sa oruzijem i moze da puca. Secam se neke pustinje i neke jurnjave. To sam igrao pre jedno 7,8 godina tako nesto. A secam se da je u toj igri dok se voze kola nije moralo da se drzi gas stalno da bi se kola kretala. Vec kada pritisnes gore dola samo usporavas i ubrzavas automobil. I kako se zova te igra jel zna mozda neko???

dzonihsv
28.2.2009, 22:51
Da nije Twisted Metal? - ako je sa PS-a.

touch_master
28.2.2009, 22:58
Ne, igrao sam je na PC-ju. To sam zaboravio da napomenem. Hehe na nekoj dvojci...

Nash Knight
28.2.2009, 23:03
Da nije Vigilant 8? Btw postoji vec tema za ovakva pitanja

touch_master
28.2.2009, 23:33
Mislim da nije, pogledao sam neki gameplay. Ova je imala miran singleplayer...

WhenDarknessFalls
1.3.2009, 0:45
Da nije mozda Die Hard: Trilogy? Tu si imao misije sa automobilom, prvi nivo je neka jurnjava po pustinji... Onda, moze biti Carmageddon?

Gradimir
3.3.2009, 15:50
pozdrav

igrao sam jednom neku igru,naime vi upravljate piratskim brodom,zauzimate druge brodove i ostrva itd.
zanima me koja je to igra:icon_scra

dzonihsv
3.3.2009, 15:53
Sid Meier's Pirates (http://en.wikipedia.org/wiki/Sid_Meier%27s_Pirates!_(2004))?

DeCoy
3.3.2009, 15:59
Imaš gomilu igara na takav kalup...

http://www.mobygames.com/game-group/sea-pirates

crazy_LG
3.3.2009, 16:52
Sid Meier's Pirates je najpoznatija, ali ima dosta igara, tipa Pirates of the seven seas, ima i Tortuga Pirates of New World,itd.

su27killer
6.3.2009, 2:00
To je 100% bila neka arkada. Daleko od simulacije.

Nash Knight
24.3.2009, 21:31
E, ja se secam da sam kod druga jednom video neku igru, znaci FPS o borbi izmedju demona iiii, andjela ili drugih demona, ne secam se bas najbolje. Igra je imala neki naziv tipa Demonica, Satanica, mada mozda sam se i istripovao. To je bilo pre oko 4-5 godina i secam se da mi je igra tad izgledala extra, ali nije nemoguc da je bio obican Q3 engine. Any ideas?

DeCoy
24.3.2009, 21:58
Angels vs Devils?

http://www.sk.rs/2004/07/siop13.html

voodoo_
24.3.2009, 22:30
Može biti da je ovo:
http://www.sk.rs/2003/12/siop23.html

Nash Knight
25.3.2009, 0:22
Može biti da je ovo:
http://www.sk.rs/2003/12/siop23.html

Yup. Hvaja! Bas cu da je probam, deluje mi zanimljivo..

Eris
25.3.2009, 0:26
e mene zanima ime igre koju sam igrao dosta davno :D
Uglavnom radi se o vojnoj akcionoj igri xD...upravljate sa jednim odredom...i mozete da menjate ja mislim likove...dok igrate...al nisam siguran :)
Uglavnom sve cega se secam da je igra dosta realna...kad te pogode u nogu moras da sepas ili u obe..da puzis i tako...secam se jednog nivoa...u nekom selu si...rokaju te tenkovi a iznad prolece helikopter :)
ako neko zna svaka mu cast :)

Keki
19.4.2009, 23:35
Ako moze pomoc.

Igrao sam ovu igru na kompu.Vi ste neki robot,ostavljate bombe da bi unistavali kutije i na kraju stigli do svog protivnika kojeg trebate unistiti.Ima raznih dodataka u vidu jacih bombi i sl.,ima nekoliko podloga kao sto je npr. led.Pogled je od gore.
Nije bas novija igra.Igrao sam je pre par godina ali je verovatno nastala ranije.

pike8
20.4.2009, 0:00
bomberman?

pike8
20.4.2009, 0:06
kad sam vec ovdje, da i ja nesto priupitam. :D
sjetio sam se nedavno jedne igre ciji sam demo igrao negdje pocetkom 1999.; igra je iz treceg lica, a glavni lik je na ledjima imao jetpack i ganjao se sa protivnicima po nekim platformama koje su bile postavljene na neke visoke stubove. mislim da je naziv igre jedna rijec.
da li neko slucajno moze skontati o kojoj se igri radi?

ktulu
20.4.2009, 0:20
kad sam vec ovdje, da i ja nesto priupitam. :D
sjetio sam se nedavno jedne igre ciji sam demo igrao negdje pocetkom 1999.; igra je iz treceg lica, a glavni lik je na ledjima imao jetpack i ganjao se sa protivnicima po nekim platformama koje su bile postavljene na neke visoke stubove. mislim da je naziv igre jedna rijec.
da li neko slucajno moze skontati o kojoj se igri radi?

Možda je u pitanju Outwars (http://www.mobygames.com/game/windows/outwars) iz 1998. :)

pike8
20.4.2009, 11:19
to je to, hvala puno! :aplauz:

Keki
20.4.2009, 13:22
Ako moze pomoc.

Igrao sam ovu igru na kompu.Vi ste neki robot,ostavljate bombe da bi unistavali kutije i na kraju stigli do svog protivnika kojeg trebate unistiti.Ima raznih dodataka u vidu jacih bombi i sl.,ima nekoliko podloga kao sto je npr. led.Pogled je od gore.
Nije bas novija igra.Igrao sam je pre par godina ali je verovatno nastala ranije.

bomberman?

Znao sam ja da se zove Bomberman ali to nije puno ime.Nema veze,nasao sam sliku preko Gugla i video naziv.Atomic Bomberman.Sad jos samo da je skinem negde.:)

Za slucaj da nekoga zanima kako izgleda:
http://img.gamespot.com/gamespot/images/screenshots/7/196667/atombomb_screen002.jpg

Letherface
25.4.2009, 19:39
Hvala.

Da nije Galactic Civilization 2 ? omg ja tek sad video da je post od pre dve godine XD haha

Psycho13
25.4.2009, 21:18
Da nije Galactic Civilization 2 ? omg ja tek sad video da je post od pre dve godine XD haha
Od pre 3 godine...:)

Jole9523
28.4.2009, 20:06
POMOC!!! uzasno mi se igra jedna igrica, stara je i nesto pocinje sa G a ime je slicno kao grench tako nesto.. igrica je avanturisticka, kolko se secam srednjovekovna sa macevima, samostrelima... da li neko moze da mi da link za neki sajt sa spiskom svih igara? molim vas ko zna nek mi kaze ime te igrice, ako hoce jos informacija o njoj nek me kontaktira....hvala unapred!!!!1

polarnimeda
28.4.2009, 20:15
POMOC!!! uzasno mi se igra jedna igrica, stara je i nesto pocinje sa G a ime je slicno kao grench tako nesto.. igrica je avanturisticka, kolko se secam srednjovekovna sa macevima, samostrelima... da li neko moze da mi da link za neki sajt sa spiskom svih igara? molim vas ko zna nek mi kaze ime te igrice, ako hoce jos informacija o njoj nek me kontaktira....hvala unapred!!!!1
gothic? :D

DeCoy
28.4.2009, 22:43
Grouch (http://games.gamepressure.com/game_info.asp?ID=675)?

Keki
29.4.2009, 14:34
Joj,ako neko pomogne...:opanachke

Igru sam igrao pre par godina.Jako malo se secam,tako da ono sto budem naveo moze asocirati na tonu igara.:(

Secam se nekog tipa u belom sa dugom motkom,neki u crvenom sa macem,bio je valjda i treci.Neznam da li je to bila samo misija ili se cela igra tako odvija,sa svima.
To je bio valjda neki rpg ili sta vec,nisam siguran.Valjda ste mogli voditi samo njih,nije kao strategija (a mozda i jeste):boodala:.Ili samo jednog,a ostali pomazu.

Uf,uzas,to je sve sto se secam.:(Znam da je bila super igra.Ne ocekujem da je uspete naci ali nema veze,zato je ova tema.Bar sam probao.Ipak se nadam da ce bar nekome zvucati poznato.:)

Equilibrium
29.4.2009, 19:21
Da nije Robin Hood Legend of Sherwood, ima crveni i lik sa dugom motkom, ne vodis ih se istovremeno neko jednog vodis a drugi prate (a mislim da mozes i sve da ih zaokruzis i posaljes negde) lici na strategiju, jeste RPG ali nema mnogo budzenja likova, izasla je pre vise od par godina ali ajde...

Ajde se seti jos necega pa ti mozda i pomognemo.

Dio37
29.4.2009, 19:37
...lici na strategiju, jeste RPG ali nema mnogo budzenja likova...

Robin Hood je RTT (http://en.wikipedia.org/wiki/Real-time_tactics). ;)

Keki
29.4.2009, 19:47
Nije Robin Hud,definitivno.Uh,ajde nije bitno.Pomirio sam se sa tim da je nikad vise necu igrati i sta sad.

Ima jedna koja me isto muci.

Vi ste neki lik koji moze da pomera predmete,izadje iz svog tela,valjda moze i da preuzme tudje,nisam siguran.Ima jos moci.Takodje mozete da koristite oruzje.Znam da je imao vise moci,koje valjda ograniceno traju pa se puni.

Samo se secam kako su se birale moci i oruzja.Valjda je bilo u donjem levom uglu.Horizontalno su oruzja a vertikalno moci,ili obrnuto.Mozda nije ni tako ali se secam da je meni bio plav.Bio je u vidu nekih traka.

Ne mogu da se setim niceg vise.:opanachke

EDIT: Mislim da se zvala Psy-Ops ali nisam siguran.Ako se setite neceg drugog na taj fazon,recite,moguce da sam se zeznuo.

ktulu
29.4.2009, 20:15
Psi-Ops: The Mindgate Conspiracy (http://www.mobygames.com/game/windows/psi-ops-the-mindgate-conspiracy) ili Second Sight (http://www.mobygames.com/game/second-sight).

dzonihsv
29.4.2009, 20:27
Psi-Ops 100%. Inace, mnogo dobra igra. Ta igra je predstavila pravu snagu Havok-a. ;)

Keki
29.4.2009, 21:30
Jedna od te dve sigurno.Gledao sam neke slike i mislim da je Second Sight,mada mi ni Psi Ops ne izlazi iz glave.

A da nema jos neka na tu foru?

Nash Knight
29.4.2009, 21:35
Lol ovo je extra, nabavljam ovog (http://www.sk.co.yu/2002/12/siop14.html) Robina Huda pod hitno!

Psycho13
29.4.2009, 21:41
Lol ovo je extra, nabavljam ovog (http://www.sk.co.yu/2002/12/siop14.html) Robina Huda pod hitno!
Igrao sam ovog Robin Hooda zaista je dosta dobar.Moja preporuka!

Keki
29.4.2009, 21:45
Jedna od te dve sigurno.Gledao sam neke slike i mislim da je Second Sight,mada mi ni Psy Ops ne izlazi iz glave.

A da nema jos neka na tu foru?

Definitivno Second Sight.Video sam neki klip na Youtube pa sam se uverio.Ali cu ipak skinuti Psi-ops,procitao sam opis igre na sajtu SK pa zvuci kao dobra igra.

@Nash Knight

Dobra je igra,ume nekad da smori ali ako volis takve igre neces biti razocaran.

Equilibrium
29.4.2009, 23:33
@Dio
Znao sam da nije RPG a ni strategija ali nisam mogao da se setim kako se to kaze, pa sam probao slikovito da objasnim.

@Nash
Odlicna je igra, zanimljiva, izazovan (pogotovo ako hoces da postedis skoro sve protivnike na hard), prelepa grafika i zvuk, zanimljiva radnja sve u svemu odlicna igra.

ivke90znik
24.6.2009, 12:21
U pitanju je jedna igra, ne tako stara iz 2002/3, igrao sam je odavno i sad nikako ne mogu da se setim kako se zove.
Igra se odigrava u starom veku, macevi, stitovi i ostalo... Na pocetku biras heroja, biras nekog od njih cetvoro (neki debeli sa toljagom, devojka, neki crni razvijeni...). Kasnije s tim herojom postizes lvl ubijajuci razne protivnike i skupljajuci oruzja. Mislim da u nazivu ima warrior ili tako nesto.
Nadam se da znate na sta mislim i da ce te mi pomoci jer mi se bas igra, a ne mogu da je nadjem, trazim vec par meseci... :confused:

dzonihsv
24.6.2009, 12:24
Highland Warriors?

ivke90znik
24.6.2009, 13:19
Ne. Koliko sam shvatio Highland Warriors je strategija. Ovde se kroz celu igru vodi jedan heroj u trecem licu.
Mozda i nema 'warrior' u nazivu, to je samo moja pretpostavka. Ali ocigledno me secanje ne sluzi bas najbolje. :)

Devilish Soldier
24.6.2009, 13:24
Dynasty warriors?(ima vise delova)

ivke90znik
24.6.2009, 13:50
Nije ni ta. :( Mozda je i novija igra, recimo 2004-ta. Ponavljam ne mora da znaci da sadrzi u imenu 'warrior'.

Detaljniji opis (koliko me secanje sluzi, s obzirom da sam igrao jako kratko i jako davno): pocinje ispred neke zgrade, recimo, zamka. prolazi se kroz neku vodu (bara) i ulazi u taj zamak...

Ima cetiri heroja:
1. Muskarac, crna duza kosa, oruzje - mac
2. Muskarac, debeo krupan, celav, oruzje - toljaga
3. Zena, oruzje - luk i strela
4. Muskarac, ne secam se kako izgleda, ali mislim da nosi neki buzdovan

Lokigodofirendlies
24.6.2009, 14:13
@ivke
Da nije Blade of Darkness, mislim nema warrior u sebi ali likovi me podsecaju...
29734

ivke90znik
24.6.2009, 14:16
To je ta! Hvala puno! :D :D :tapsh:

kvare_cg
27.6.2009, 18:08
E meni treb ime jedne igre, igrao sam 2007, ali ne znam kad je tacno izasla, vjerovatno je starija.

Uglavnom, tema je WWII, i to je igrac u ulozi pilota, prva misija je da odbrani Pearl Harbour, kasnije misije sam zaboravio. Voze se uglavnom svi americki avioni iz WWII, s tim da neke misije zahtijevaju da se vozi torpedni avion, a neke su sa obrusavajucim bombarderima, postoje nisanske sprave, i s vremena na vrijeme, misija je da unistite nekakvog japanskog asa pilota, zna li ko koja je igrica u pitanju??

DeCoy
27.6.2009, 21:20
Battlestations: Midway?

Lokigodofirendlies
27.6.2009, 21:54
Ja bih pre rekao da je Heroes of the Pacific, mada moz' bit' da nisam u pravu...
29793 29794

kvare_cg
28.6.2009, 10:55
Jes, ova je, hvala brate puno

Keki
5.7.2009, 12:15
Pre par godina videh opis u SK.Osim toga da mozete da koristite delove tela svog protivnika na sebi,jako slabo mi sta jos ostalo u secanju.Igra je neki RPG,eto toliko.

Nadam se da neko zna o cemu govorim.

Nikola95
5.7.2009, 15:00
Restricted Area (http://www.sk.co.yu/2005/07/siop08.html)?

Keki
5.7.2009, 16:09
Bravo,to je ta.:aplauz:Hvala.:)

milosmilostivi
29.7.2009, 2:28
Zdravo. Radi se o jednoj 1st/3th (moze koliko se secam da se bira iz koje perspektive da se igra) person pucacini u kojoj vi vodite lika koji puca svakojaka cudovista a za to vreme ide uz vas kamerman i snima vas, dok vas ljudi prate preko TV-a i misle da je sve to veliki show?
Unapred hvala.

caine
29.7.2009, 2:35
The Devil Inside

White Dr.
30.7.2009, 23:34
Pre jedno 3-4 godine izasla je jedna igrica kuju su nasi ljudi iz Beograda napravili moze da se igra i na engleskom i na srpskom jeziku mislim da je pucačina al nisam siguran i čini mi se da je radnja u nekoj buducnosti. Pa se nadam da ce mi neko moci reci njeno ime rado bi je volio skinut al neznam kako se zove :(
Unapred Hvala :D

ma znam, nisam htjeo da tu pitam jer je puno odgovora bilo
nego neznam jel se moze igrat na srpskom

i sjetih se sad kad je izasla iz casopis svjet kompjutera je dolazila ta igra

Psycho13
30.7.2009, 23:37
http://www.pyroblazer.com/ da nije ovo...
Inace ima vec tema za imena igara...

ma znam, nisam htjeo da tu pitam jer je puno odgovora bilo
nego neznam jel se moze igrat na srpskom
Pa naravno da moze...;)

White Dr.
31.7.2009, 0:03
pa dobro neizgleda lose al mislim da nije ta al hvala :D

Andross
31.7.2009, 0:50
Will of Steel i njen nastavak (RTS engleska i srpska lokalizacija, mogucnost glasovne komande), Genesis Rising (isto RTS samo sto se lokalizacije tice nisam siguran) i Pyroblazer (to si vec discardovao, a izaslo je prosle godine) su veci naslovi iz Srbije koji su zavrseni. Za ostale ne znam :/

Packy
31.7.2009, 3:29
Ja mislim da je mislio(koliko zvuchi bezveze,je li)da je pre mislio na will of steel.Chekamo sad odgovor White Dr.
Mada evo mu recenzije za obe igre,pa nek se snadje:http://www.sk.co.yu/2005/05/siop18.html http://www.sk.co.yu/2007/04/siop13.html
A mozda je i Alliance: Future Combat:http://www.sk.co.yu/2006/03/siop12.html

White Dr.
1.8.2009, 0:07
Puno vam hvala. Igra je Alliance: Future Combat gledo sam na guglu i vidio sliku igre i sjetio sa slike i to je to jos jednom puno hvala :D

Packy
2.8.2009, 22:40
Shta sam vam reko...:D

<<N1k0l@>>
12.9.2009, 23:18
treba mi pomoc oko imena jedne igre. U pitanju je board igra, treba da se slozi pet kuglica iste boje da bi dobio poene, a fora je da se posle svakog poteza stvori jos kuglica. cilj je da se skupi sto vise poena. postojala je i domaca verzija te igre, nesto kao sloba i mira stoje sa strane.

DeCoy
13.9.2009, 12:18
Lines u xy varijanti:)

Djordje Turjacanin
6.10.2009, 19:27
U pitanju je igra za Wii. naime cilj igre je da imate kuglu koju morate sprovesti kroz put do kraja. Nešto slično onom half life dreamall modu za Pc. Samo što je mnogo šranije. Gledao sam prije jedno godinu dvije i na njemačkom tv gaming kanalu giga.de

pentraksil
19.10.2009, 10:07
Jao kako se tacno zove igra, skoro je izashla. Strategija izgradnja Rima, na pocetku birate koju porodicu zelite, i tu imate neke bonuse, najnovija igra tog tipa u SK su hvalili sistem odrzavanja zgrada...kako se tacno zove igra?

Плајвазó
19.10.2009, 10:45
Jao kako se tacno zove igra, skoro je izashla. Strategija izgradnja Rima, na pocetku birate koju porodicu zelite, i tu imate neke bonuse, najnovija igra tog tipa u SK su hvalili sistem odrzavanja zgrada...kako se tacno zove igra?Цезар 4?
http://www.sk.rs/2006/11/siop03.html

Nikola95
19.10.2009, 11:01
Jao kako se tacno zove igra, skoro je izashla. Strategija izgradnja Rima, na pocetku birate koju porodicu zelite, i tu imate neke bonuse, najnovija igra tog tipa u SK su hvalili sistem odrzavanja zgrada...kako se tacno zove igra?

Grand Ages: Rome?
http://www.sk.co.yu/2009/04/siop14.html

pentraksil
19.10.2009, 14:21
Grand Ages: Rome?
http://www.sk.co.yu/2009/04/siop14.html

Da grand ages rome....znam da je imalo rome u imenu ali zeza net nikako da nadjem preko googla...hvala puno

2m4Y
30.10.2009, 19:49
...jel moze neko da se seti igre sto je bila predstavljena u SK casopisu, doduse poprilicno stara igra, sa klikerima, ...logicka igrica, gde postoji nivo, i kuglice treba slagati po bojama, medjutim, kugle silaze niz razne smicalice, menjaju boje, pravac itd!?! Ne mogu se setiti naziva nikako?!?

...malo off, jel mozete da mi preporucite neku dobru fliper (pinball) igru, sa dobrom grafikom, dosta flipera, i da je naravno zabavna...

pentraksil
9.11.2009, 14:36
...jel moze neko da se seti igre sto je bila predstavljena u SK casopisu, doduse poprilicno stara igra, sa klikerima, ...logicka igrica, gde postoji nivo, i kuglice treba slagati po bojama, medjutim, kugle silaze niz razne smicalice, menjaju boje, pravac itd!?! Ne mogu se setiti naziva nikako?!?

...malo off, jel mozete da mi preporucite neku dobru fliper (pinball) igru, sa dobrom grafikom, dosta flipera, i da je naravno zabavna...

Ima mali milion takvih igara, teshko je naci naziv te jedne.

E sad ne mogu da se setim kako se zove avantura, radnja se vrti oko Stonehendga......pogled iz prvog lica, horor

zoran845
9.11.2009, 14:42
Da nije ova (http://www.mobygames.com/game/windows/barrow-hill-curse-of-the-ancient-circle)?

pentraksil
10.11.2009, 3:39
Da nije ova (http://www.mobygames.com/game/windows/barrow-hill-curse-of-the-ancient-circle)?

Jes vala ta je....fala ve :kreza:

Acid
18.11.2009, 22:15
Treba mi naziv igre sa vatrogascima i sl. Igra je cini mi se iz prvog lica idete i gasite pozare i sl.

Malo starija je igrica ali ne mogu se setim imena nikako (911-first responders nije,to je sasvim drugi tip igrice)

zonki
25.11.2009, 15:28
a ova???

igra je 3. lice

malopre sam naleteo na Devils May Cry...e pa interfejs i okolina su veoma slichni sa navedenom igricom gore...pokushao sam da nadjem neke klipove na YT ali cini mi se da nije to poshto lik puca iz 2 pistolja...
u demo-u koji sam dobio igrao sam sa zhenskom (crvena kosa do ramena,crni plasht skoro do zemlje,veliki mach...siva dugmad na odelu...sve kao metalizirano od sitnica na odeci....na kraju demo stage-a su bili bosovi koje si mogao da ubijesh jedino kad skochish na taj shtap shto ne vrhu ima plavu svetlost...svuda naokolo je kamen...background malo siv...) vec 3 godine ne mogu da je pronadjem

Nash Knight
25.11.2009, 17:46
Da nije Heavenly Sword? (http://www.youtube.com/watch?v=-xhTGPk4HnM&feature=related)

Wiki
27.11.2009, 19:56
Igra je sa aparata neprijatelju su bili pankeri i metalci i imali su imena Axl ili Slash, prvi boss Sodom itd, seća li se neko imena ove igrice?

shrafko
27.11.2009, 20:43
Streets of Rage 1/2/3? (http://en.wikipedia.org/wiki/Streets_of_Rage)

I Axel je bio jedan od playable likova valjda.

Sodom je bio poslednji boss
http://i304.photobucket.com/albums/nn191/shrafko/th_Sodom-Sodom.jpg (http://s304.photobucket.com/albums/nn191/shrafko/?action=view&current=Sodom-Sodom.jpg)
Sodom, lol :D

SMaK
30.11.2009, 12:36
Hmm, koja je ovo igra? :) U suštini, pokrećete lopticu ili pak kuglu, u cilju da se odkotrljate od tačke A to tačke B. Postoji mnoštvo platforma... 3D okruženje, verna fizika... Sadrži " Balance " u svom nazivu, ako se ne varam.

Netza
30.11.2009, 12:44
Hmm, koja je ovo igra? :) U suštini, pokrećete lopticu ili pak kuglu, u cilju da se odkotrljate od tačke A to tačke B. Postoji mnoštvo platforma... 3D okruženje, verna fizika... Sadrži " Balance " u svom nazivu, ako se ne varam.

http://www.garagegames.com/products/marbleblastgold
Marble Blast ?

Postoji vise ovakvih igara,razlicitih proizvodjaca i imena,ali po opisu cini mi se da so o ovome radi ;)

SMaK
30.11.2009, 15:57
Ne, nije ta igra. :(

Netza
20.12.2009, 13:45
Zna li neko koja je ovo igra - ima Nitro u nazivu,kao nitro cars,ali nije to,nesto slicno, na pretrazi ne nalazim. Prilicno sam siguran da ima nitro u nazivu,starija igrica,trke, 2D ,pticija perspektiva, nesto kao Death Rally,na tu foru samo sto se vidi cela staza,i kola su normalna trkacka,bez pucnjave i ostalog. U igri postoji mogucnost budzenja i nadogradnja guma , masine, kupovanje novih delova kroz championship i tako to. U principu igra je veca od flesh igre a manja i manje komplexna od Death Rally i slicnih. Ako nekom ovo ring a bell,bio bi zahvalan vrlo.

PreF
20.1.2010, 20:10
Igra ima jedno 8-9 godina. Ti pravis robote-masine koje imaju neke tipicne delove mitraljez, gusenice, neki senzori... , pa ih pustas da se trkaju, pucaju jedni na druge, igraju fudbal..:dedica:

dc 22
20.1.2010, 22:00
malopre sam naleteo na Devils May Cry...e pa interfejs i okolina su veoma slichni sa navedenom igricom gore...pokushao sam da nadjem neke klipove na YT ali cini mi se da nije to poshto lik puca iz 2 pistolja...
u demo-u koji sam dobio igrao sam sa zhenskom (crvena kosa do ramena,crni plasht skoro do zemlje,veliki mach...siva dugmad na odelu...sve kao metalizirano od sitnica na odeci....na kraju demo stage-a su bili bosovi koje si mogao da ubijesh jedino kad skochish na taj shtap shto ne vrhu ima plavu svetlost...svuda naokolo je kamen...background malo siv...) vec 3 godine ne mogu da je pronadjem

Bloodrayne

http://tapeti.org/d/1085319-2/BloodRayne-2-740-3.jpg

ktulu
21.1.2010, 12:28
@Netza, možda je u pitanju Speed Demons (http://www.mobygames.com/game/windows/speed-demons/screenshots/gameShotId,196622/)? Ovo sam igrao kao blesav :).

@PreF, možda Robot Arena (http://www.mobygames.com/game/windows/robot-arena) ili tako nešto?

Netza
21.1.2010, 13:17
@Netza, možda je u pitanju Speed Demons (http://www.mobygames.com/game/windows/speed-demons/screenshots/gameShotId,196622/)? Ovo sam igrao kao blesav :)

Hm, ne, kola su skroz normalna, obicna, tipa Nascar, tako nesto, i vidi se cela staza...

Nicklord
27.1.2010, 14:34
Igra je stara sigurno 10 godina mozda koju manje :D
Mislim ne mogu staviti detaljan opis igre posto je to ustvari obican Rally :)
Pa ako negde ima neki sajt gde su napisane sve reli igrice mogao bi da stavi ovde :)
Mnogo mi se igra molim vas :)

Nicklord
27.1.2010, 14:57
Hvala ti to je Network Q RAC RALLY iz 97 :)

Netza
27.1.2010, 16:54
Hvala ti to je Network Q RAC RALLY iz 97 :)

Hahahah da li si svestan sta si zamalo napisao :D :p al' si me nasmejao...

DeCoy
27.1.2010, 17:05
^^ :D

http://www.sk.rs/forum/showpost.php?p=702848&postcount=10370

Nicklord
27.1.2010, 17:08
Hahahah da li si svestan sta si zamalo napisao :D :p al' si me nasmejao...
I meni je to odmah palo na pamet :D
Mislio sam da nece niko da primeti :D

Nicklord
27.1.2010, 22:45
Da ne otvaram novu temu moze li na pm da mi neko napise kako da instaliram ovo :kreza: al stvarno :D
Ako je uopste moguce na xp-u :)

doctor
5.2.2010, 20:42
Nije stara, ali opisana je u SK, igra ima "zamucenje" t.j. pogled je ostar samo na sredini ekrana ostalo je mutno... FPS je u pitanju... "Na prvi pogled los pa posle zabavan"..."2GB RAMa je optimum..."... Koja je igra? :confused:

Remi_Gaillard
7.2.2010, 14:41
Danas sam na interfejsu (ona emisija na RTS) gledao prilog o jednoj igrici,pise da moze besplatno da se skine na njihovom sajtu,ali sajt ne radi :( a ja nisam video ime igrice.U pitanju je Poker,ti kao ides od grada do grada u texasu i u barovima igras texas holdem poker i tu osvajas zlato i novac,pa kad osvojs taj grad,ides u drugi...

zonki
8.2.2010, 14:58
a ova???

igra je 3. lice

e pa ljudi ja sam nashao ovo....jeste da je proshlo 4,5 godina ali sam nashao :alealeee:

Chaos Legion
http://image.com.com/gamespot/images/bigboxshots/4/915264_front.jpg

http://www.gamespot.com/pc/action/chaoslegion/images/0/11/?tag=thumbs_below;thumb;1

radoica
10.2.2010, 10:57
Da ne zna neko mozda koja moze biti igra u pitanju: neka srednjevjekovna strategija,pravljenje drzava,osvajanja,i sl. , s tim sto mogu da se biraju nase tadasnje drzave(Raska,Zeta, i sl.)?

Netza
10.2.2010, 11:00
Da ne zna neko mozda koja moze biti igra u pitanju: neka srednjevjekovna strategija,pravljenje drzava,osvajanja,i sl. , s tim sto mogu da se biraju nase tadasnje drzave(Raska,Zeta, i sl.)?

Knights Of Honor (http://en.wikipedia.org/wiki/Knights_of_Honor_%28video_game%29) ?

Vojvoda
10.2.2010, 11:01

Knights of Honor
http://en.wikipedia.org/wiki/Knights_of_Honor_%28video_game%29

radoica
10.2.2010, 11:06
Moguce da je ovo,hvala momci:ciao:
P.S.Kakva je, da nije neko igrao?

Sheridan
10.2.2010, 12:09
odlicna

DeCoy
10.2.2010, 12:28
http://www.sk.rs/forum/showthread.php?t=1352

DarkoPatic
9.3.2010, 17:17
Kako se zove igra kamioni ali da je za sony 2? Znam da se ne zove 18 wheels of steel jer je to ime igre za racunar.

DeeDee
20.3.2010, 16:14
cao! kao dijete sam igrala jednu igricu koju smo zvali pecinko. rijec je o pecinskom covjeku koji ide na nekoj vrsti bicikla, il tako nesto, i ima more nekih prepreka koje more preci (npr kamenje koje se kotrlja, pa grane drveca koje mora da zaobidje, jezerce isl)... cilj je da spasi neku damu koja cijelo vrijeme vice help! :)) da li iko zna o kojoj igrici je rijec???

Nergal
20.3.2010, 16:27
Možda je to BC's Quest for Tyres? I ja sam je igrao kao dete (vidim da smo generacija) a pećinski čovek na biciklu me odmah asocira na to.

33776

Denmla
28.3.2010, 17:18
e ima jedna igra kojoj nemogu da se setim imena.
ti si kao hrcak u staklenoj kuglii pomeras kuglu i pazis se da ne upednes u rupe i moras da stignes do cilja.
Jel zna neko mozda kako se zove

zoran845
28.3.2010, 17:48
Hamsterball (http://www.homeoftheunderdogs.net/game.php?id=4719)?

WhenDarknessFalls
28.3.2010, 17:49
Kako se zove igra kamioni ali da je za sony 2? Znam da se ne zove 18 wheels of steel jer je to ime igre za racunar.

King of Route 66? (http://www.gamespot.com/ps2/driving/kingofroute66/index.html)