PDA

Prikaži potpunu verziju : 11/2015 "Igroterapija"


oluja
2.11.2015, 16:05
Ako imate misljenje na temu aktuelne kolumne molimo vas da ga podelite sa ostalim forumasima u ovoj temi.

Kolumna je lični komentar istaknutog novinara nekog lista na neku pojavu. Za razliku od reportaža i ostalih tekstova koji bi trebalo da budu objektivni, kolumna podleže subjektivnosti autora, zato se grafički drugačije predstavlja od ostatka časopisa.

:ciao:

DeCoy
3.11.2015, 15:45
Tomato igrači u World of Tanks s' lakoćom opovrgavaju ovomesečnu kolumnu :)

su27killer
5.11.2015, 1:51
hmm kolumna o zamišljenoj igri koja se bavi ruskom intervencijom u Siriji...to bih volio da vidim idući mjesec, ako neko od redakcije vidi ovaj post neka prenese Qzmi :)

Горски_Штаб
9.11.2015, 1:58
После неколико година читам колумну у овом броју и Кузмановић се не мења и даље сленг без потребе и даље шаље суптилне поруке ко зна коме . Само да није почео да носи Ајфон и да се није учланио у снс па може му се опростити. Поздрав њему и неиспраним мозговима овог форума.

LoneWolf
9.11.2015, 2:21
Više mi vuče na radikala, pustio je bradu na onom snimku sa tv-a :D

kami
18.11.2015, 16:26
Nikada mi nece biti jasna ta zelja autsajdera da budu glavne mejnstrim face.

Kao ono kada se izgradi celokupna kultura i diskurs, gde gejmeri, Star Trek zaljubljenici, i ostali ETF-ovci, na kraju pokupe najbolje ribe, i budu glavne face.

To su kompleksi, zasto neko ko je iskreni autsajder uopste zeli da uspe u tupavim insajderskim vrednostima?

Kuzma i njegovi tripovi kako su gejmeri kul likovi, lol...:paranoia:

Rockstar
18.11.2015, 19:23
Kuzma je legenda, iako su mi najzanimljivije kolumne poslednjih par godina kada ode na letovanje ili neki sajam ili porodicne novosti.. Ovo zastupanje igraca nema mnogo smisla, gaming je odavno mainstream, iako u svojon casual varijanti koju mi ne priznajemo. Ali mi je zanimljivo da su "hejteri" isti i svakog meseca se javljaju :)

Ne odustaj Kuzmo, pravda za Miodraga :)))

Sent from my 6037Y using Tapatalk

DeCoy
19.11.2015, 0:16
Ih, pa nije svakog meseca, eto mesje Alber se već duže vremena nije javljao :kreza:

kami
1.12.2015, 0:43
Bas ste slatki, sa sve vasim Qzmom :to_care: