PDA

Prikaži potpunu verziju : Beli ekran


coukd
13.10.2015, 20:54
Nisam siguran gde treba da stoji ova tema jer ne znam da li je kvar softverske ili hardverske prirode mada mi malo više vuče na softver. Instalirao sam win 10 pre nekih mesec dana (clean instalacija) i od početka se malo duže palio, krene onaj loading ekran sa onim plavim prozorčetom, nakon toga se pojavi crni ekran nekih 7-8 sekundi i onda izadje ekran za logovanje, e u zadnja dva dana je sve isto sem što se posle tog crnog ekrana i pre logovanja pojavi beli ekran koji traje neke 2-3 sekunde...u system configuration sam uključio safe boot i win se upalio i bez crnog i bez belog ekrana, tako da msm da je neki problem sa sistemom ali nisam 100% sig pa bi mi značilo da čujem vaše mišljenje. Hvala

Zaboravio sam da napišem, danas mi se dva puta desilo da ventilator na tom laptopu prestane da radi i neće da se pokrene dok ne ugasim i upalim laptop, da napomenem da restart ne pomaže...da li je moguće da je u pitanju neki virus?

LoneWolf
13.10.2015, 21:52
Očisti ti njega i spolja (prašina, produvavanje, kompresor, termalna pasta) a i iznutra (softverski, sken na malware i viruse) pa javi jel išta bolje

coukd
13.10.2015, 23:47
Trenutno nemam kod sebe odgovarajući alat da bi mogao da ga otvorim, pa ću to uraditi narednih dana...skinuo sam avast i za sad je pronašao 65 pretnji pa ću videti dal bolje radi kad ih očisti...danas kada sam prvi put primetio da mi ne radi ventilator skinuo sam speed fan, msm da mi je drugi put ventilator zabagovao zbog njega (ako je to moguće),nisam ništa podešavao u njemu sem što sam štiklirao ono automatic fan speed.